trakar od Sony

Kluci na letosni rok budu porizovat rybarsky trakar na prepravu veci a zamlouva se mi trakar od Sony .......nemate ho nekdo privitam jakkekoliv info o tomhle produktu popr. I o jinych do cenove hladiny kolem 2500 kc
Autor diskuse: viceroy - Profil , 2.1.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

Nviceroy - Profil | Pá 2.1.2015 20:53:21

drgy >> ntj ale jak to bude uzke tak to budes drtit na jednom kolcu a kdovi jestlibse to nezkrouti

    Ndrgy - Profil | Pá 2.1.2015 20:50:19

    viceroy >> to je asi pravda. Nemám s tím žádné zkušenosti, rybařím v CHKO, mám vozík za kolo. Ale myslím že když tu bagáž stáhneš gumcukama nebo sítí do kufru auta, tak to bude v pohodě i na těch dvou kolech.

      Nviceroy - Profil | Pá 2.1.2015 20:41:09

      drgy >> ntj ale jakmile povezes veci chodnickem tak ty 2 kola bude pakarna jednokolco je podle mne vyhoda do terenu

        Ndrgy - Profil | Pá 2.1.2015 20:38:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vozík GIANTS FISHING Trolley Heavy. Na rybarske-nej.cz. To by mohlo něco uvést.

          Nviceroy - Profil | Pá 2.1.2015 19:51:32

          Emilooo >> u Paryse bez tasky za 1800 a nejake drobne po sleve

            Ntuzemak - Profil | Pá 2.1.2015 19:51:25

            Emilooo >> já tam nekoukal,u některých e-schopů to tak mají,cena se pokrátí až po zaplacení košíku...

              NEmilooo - Profil | Pá 2.1.2015 19:50:41

              Takže nic,jen sem se odhlásil tak cena se upravila na původní.

                NEmilooo - Profil | Pá 2.1.2015 19:44:12

                tuzemak - To né,zaregistruješ se,přihlásíš se a cena u produktu je jiná.

                  Nviceroy - Profil | Pá 2.1.2015 19:43:07

                  Emilooo >> mrknu na Paryse kolik stoji u nej .......ale dik za tip

                    Ntuzemak - Profil | Pá 2.1.2015 19:41:47

                    viceroy >> asi to mají udělaný tak,že se to odečte z košíku až zaplatíš objednávku.-)))

                      NEmilooo - Profil | Pá 2.1.2015 19:41:21

                      viceroy - Tak to není 10 procent,pardon.Ale po registraci 2231kč.

                        Nviceroy - Profil | Pá 2.1.2015 19:37:38

                        Emilooo >> schvalne jsem hodil registraci a cena v kosiku stejna tak nevim odkdy to plati ta registrace .......tech 10% dolu uz je cena za dvojecku :-D

                          NDonn79 - Profil | Pá 2.1.2015 19:33:11

                          Emilooo >> Ale věřím že ti bude sloužit dobře,mám pár věcí na rybařinu od firmy TFG a naprostá pohoda.

                            NDonn79 - Profil | Pá 2.1.2015 19:30:56

                            Emilooo >> Ale i s těma bočnicema je skladnej,já mám ten od Mivardi a když se složí,tak je skladní úplně v pohodě.

                              NEmilooo - Profil | Pá 2.1.2015 19:28:22

                              Donn79 - A když se tam registruješ tak dalších 10 procent důle.Chtel sem bez bočnic,potřebuju co nejskladnější.

                                NDonn79 - Profil | Pá 2.1.2015 19:20:32

                                Emilooo >> Toje pravda .-)

                                  NEmilooo - Profil | Pá 2.1.2015 19:17:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Donn79 - Bočnice udělám tak že zvednu nohy od lehátka.

                                    NDonn79 - Profil | Pá 2.1.2015 19:12:42

                                    Emilooo >> Dobrá sleva,ale asi by mi tam chyběly bočnice.

                                      Nroce - Profil | Pá 2.1.2015 19:08:55

                                      Emilooo >> o tom se tu psalo pěkně a tohle je super cena,dej pak vědět,jak realita na pohled...