- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
odhodovy sonar vexilar skusenosti
http://www.ebay.co.uk/itm/Vexilar-Sp1oo-Sonarphone-W-Transducer-Pod-SP100-/331337377260?pt=Boat_Parts_Accessories_Gear&hash=item4d253f25ec
dobry, ma niekto skusenosti s tymto sonarom? alebo obdobne odhodove sondy? ta cena je celkom dobra, chcel by som to pripevnit k zavazacej lodke
dobry, ma niekto skusenosti s tymto sonarom? alebo obdobne odhodove sondy? ta cena je celkom dobra, chcel by som to pripevnit k zavazacej lodke
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 19.10.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
9x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
jova12 - Profil | Út 23.10.2018 17:35:22
bohemicus_cz >> Ahoj. Chtěl jsem se zeptat zda ti nepadá signál po spárováni s telefonem. Mi ten vexilar funguje tak 2 /3 náhozy a pak následuje stráta signálu a připojení. To je při vzdálenosti cca do 60 m. Pak to dalších 15 - 20 minut resetuju .
Dělá ti to taky . Mám telefon smsung a všechny kraviny mám vyplé
Dělá ti to taky . Mám telefon smsung a všechny kraviny mám vyplé
pohodak - Profil | St 23.3.2016 21:02:19
ja som to chcel pouzit na cln len na meranie hlbky pripadne najdelie nejakej prekazky ale ako P!F napisal ze tie peniaze vies uz kupit normalny sonar a nie napodobeninu a ked som tak pozeral po cenovej relacii tak od pravdy daleko nebol
P!F - Profil | St 23.3.2016 16:08:56
matlont >> Ano, ten co mal kamarat vykazoval podobnu odchylku v bazene. Ked sa vsak preslo z testov do praxe, vlny, prud, vietor, vysledky zacali byt fakt divoke. Pokial clovek nema inu moznost, je to riesenie, ale vseliek to bohuzial nie je. Kopa ludi to nakupilo, ked vysli tie prve nahadzovacie a dodnes su toho plne bazary s textom: "predam novy, raz pouzity blablabla.." :o(
matlont - Profil | St 23.3.2016 15:54:05
Zdar vlastní zkušenost na jezírku hloubka cca +/- 10cm v pohodě teplota vody v pohodě ovšem dosah max.50m na 55m vypadlo wifi ovšem po chvíli zase navázáno spojení .
pohodak - Profil | Po 21.3.2016 23:40:41
P!F >> Konecne niekto napisal ako sa veci maju
Urcite je takych viac co maju podobnu neblahu skusenost. Dik za radu i nazor
Urcite je takych viac co maju podobnu neblahu skusenost. Dik za radu i nazor
P!F - Profil | Po 21.3.2016 22:38:04
pohodak >> Ked zratam cenu na ebay plus posta, za tie prachy som predal trojrocny humminbird 575.... Seriozna masinka, co spolahlivo ukaze co realne na dne je. Nieco podobne nahadzovacie mal kamos, po prvej rybacke to predaval. Ten kram (deeper) nikdy nenameral rovnaku hlbku na tom istom mieste, meter hole dole nebol problem.
pohodak - Profil | Po 21.3.2016 22:34:07
P!F >>
Tak aj to je jeden s nazorov a mas pravdu otazne je ci nedolozit nejaky ten grajciar a mat uz sonar nie hracku co sa nan hraje
Mas aj konkretnu skusenost co by sa dalo kupit za podobny peniaz a bol by to sonar???
Tak aj to je jeden s nazorov a mas pravdu otazne je ci nedolozit nejaky ten grajciar a mat uz sonar nie hracku co sa nan hraje
Mas aj konkretnu skusenost co by sa dalo kupit za podobny peniaz a bol by to sonar???
P!F - Profil | Po 21.3.2016 22:15:42
pohodak >> Alebo sa za tu cenu prevazna vacsina zamysli a kupi sonar, co naozaj nieco ukazuje...
pohodak - Profil | Po 21.3.2016 22:10:13
nikto nic asi nik nepouziva alebo sa nechcu podelit so skusenostami
pohodak - Profil | Čt 8.10.2015 21:59:48
ako je to s obsluhou
1 vymena baterie
2 aky tel na to potrebujem ci postaci zaklad co sa tyka dotykovky ci nieco lepsie
3 aku to ma vlastne sondu luc a podobne
Ak ma niekto nejake skusenosti ci vie nejake parametre sem sa s nimi
1 vymena baterie
2 aky tel na to potrebujem ci postaci zaklad co sa tyka dotykovky ci nieco lepsie
3 aku to ma vlastne sondu luc a podobne
Ak ma niekto nejake skusenosti ci vie nejake parametre sem sa s nimi
Heiko - Profil | Čt 24.9.2015 12:32:26
rad bych obnovil tuto otazku - nejake dalsi zkusenosti s timto odhozovym echolotem? diky
fukino - Profil | Ne 12.4.2015 21:20:30
bohemicus_cz >>
Ahoj chcem sa spýtať či si to objednával z tej stránky čo si uviedol alebo si to kúpil niekde tu. Tiež uvažujem o kúpe z /www.ebay.com/itm/Vexilar-SP100-Sonarphone-w-Transducer-/381084447052?pt=US_Taxidermy&hash=item58ba67314c len mám z toho obavy
Ahoj chcem sa spýtať či si to objednával z tej stránky čo si uviedol alebo si to kúpil niekde tu. Tiež uvažujem o kúpe z /www.ebay.com/itm/Vexilar-SP100-Sonarphone-w-Transducer-/381084447052?pt=US_Taxidermy&hash=item58ba67314c len mám z toho obavy
gotta - Profil | St 4.2.2015 15:39:13
bohemicus_cz >> stastny to rybar si :) mne sa ho nepodarilo poslat dalej ako na 30 metrov, momentalne sa odpaja z wifi uz na vzdialenost 20m. neviem ci sa da upgrejdnut firmware, ale mne sa proste rusi kontakt po manipulacii na vzdialenost dlhsiu ako par metrov od brehu. a tak som sa vratil k sondovaniu dna markerom...
bohemicus_cz - Profil | Pá 12.12.2014 1:47:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Mám ho už přes rok a je super. Používám ho na řece i na přehradě. Je super v tom, že ho nabíjíš přes usb třeba v autě a další výhodou je, že obraz přenáší na více zařízení. Např. zavážíš na sumce, nebo na kapra a ty jsi u prutů, šponuješ a kámoš zaváží na loďce, oba se připojíte k sondě, používáte mobil přes hlasitý odposlech a na obrazovce oba vidíte reliéf dna a hloubku a můžete se dohodnout kde to pustit. Dosah má velkej, řekl bych přes 100m, je to wifi. :-) Lepší cena je tady http://www.ebay.com/itm/Vexilar-SP100-Sonarphone-w-Transducer-/381084447052?pt=US_Taxidermy&hash=item58ba67314c.
Čtenáři této diskuse také sledují
Zlatá kaprařská malina1332
Nahadzovaci echolot - skutocne zobrazenie dna ?74
Nakupoval někdo v Anglii1186
Lexikon boilies komponentů901
Odpadávací kámen při vyvážce283
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
Fan Club navijáků Tica993
Jak na odlévání olova?856
Lithiové baterie - srovnání1546
CcMoore a vše kolem něj3769
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Banská Bystrica (Hron) | 17.0 °C | 94 cm | |
| Banská Bystrica (Bystrica) | 15.9 °C | 49 cm | |
| Banská Bystrica (Tajovský potok) | 17.6 °C | 18 cm |
Kde to žije - kaprařina
20:54Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5336
20:35Krátkodobá kaprařina x 9960
20:15Bleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36Fanclub značky Shimano 16402
8:36Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
20:15Bleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64










