Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

Npfly - Profil | Út 7.7.2015 11:30:32

černásmrt >> Jsi normální masochista :)) Ale za ty litry potu co z tebe vytekly dávám líbí...

    Nčernásmrt - Profil | Po 6.7.2015 18:40:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    110 km v nelidském vedru ale bylo fajn.

      Ndun - Profil | Po 6.7.2015 12:49:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Nmaro - Profil | Ne 28.6.2015 0:01:00

        ZN >> Následný zjazd musel byť otrava ... :-)))

          NRici - Profil | So 27.6.2015 17:16:24

          ZN >> to vždycky říkám manželce když nadává do kopce: ale stálo to za to, viď. A vzdycky uzná, že jo:-)

            NZN - Profil | So 27.6.2015 15:03:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            dnes jsme dali 20-ti kilometrový kopec. Stálo to za to:-)

              NRici - Profil | So 27.6.2015 14:29:09

              pfly >> to budou Brdy;-)

                Npfly - Profil | Pá 26.6.2015 10:08:23

                ZN >> Ale to nebude u nás že jo?

                  Npfly - Profil | Pá 26.6.2015 10:06:39

                  Stanley 87 >> Slušný ;)

                    NStanley 87 - Profil | Pá 26.6.2015 9:23:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    V Sobotu jsem absolvoval závod ,, Houštecký cyklomaraton" na 60 km. Cestou necestou, polem nepolem, lesem nelesem,...... Ale stálo to za to. 60 km za 2:26:15.2 hod. 185 místo z celkových 443. Bylo krásně a pojedu zas :-)

                    Výsledky :

                    http://sportsoft.cz/OfficialResults/2015/vysl_20150​620_houstecky_60km_abs.pdf?201506.24.04.16

                    Foto před a po závodě :-)

                      NZN - Profil | Pá 26.6.2015 5:12:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ...

                        Nmaro - Profil | Čt 25.6.2015 23:03:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Kamarát nedávno kúpil Canyon Spectral, tak som mu dnes bol ukázať naše dva epické ilegal singltreky, nech vie na čo tam má zdvih tých 140 mm ... počasie ideálne, pod mrakom a jemné mrholenie ... :-)

                          Nfoxxx - Profil | Ne 21.6.2015 18:44:05

                          Zde něco cyklistického:-)

                            Npfly - Profil | Út 16.6.2015 22:15:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dneska po červený!!Tedy kromě jiného..
                            A přidávám fotku cyklo mostku přes Sázavu pod Zbořeňákem,kdo tamtudy jezdí.Už je to skoro hotový.

                              NRici - Profil | Po 15.6.2015 9:51:09

                              Já se včera taky trochu hecnul a vyrazil s paní. Na to, že jsem přišel ze závěrečný ve 4:00 vylitej jako váza, vstával v 11:30, tak 40km povařuju za hrdinský výkon:-)

                                Nmaro - Profil | Ne 14.6.2015 16:56:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dnešný sprvu slnečný výjazd prerušený letným lejakom, vďaka za turistické posedy ... ale aj tak bolo fajne ... :-)))

                                  NMarcel - Profil | Ne 14.6.2015 12:16:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Taky jsem se byl projet...

                                    NZN - Profil | Ne 14.6.2015 8:15:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    kunnan >>
                                    to jsme se plantali někde blízko sebe:-)

                                      Nkunnan - Profil | Ne 14.6.2015 7:43:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Včerejší hodně horká stovka Valašskem.

                                        Nmaro - Profil | Pá 12.6.2015 0:38:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Včera s kamarátom zaujímavý výjazd ... najskôr nabrať výšku po zvážniciach, potom natankovať radler v lyžiarskom stredisku a vydať sa na dva naše kultové singláče ... po ceste sme stretli aj zopár diviakov a srniek ... :-)))