Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

Nmaro - Profil | Ne 7.6.2015 14:28:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Víkend u nás čisté trópy, vďaka za stromy a studničky v lese že existujú ... letné lesné švihy sú skvelé ... :-)))

    Nm3rlin - Profil | Po 1.6.2015 11:19:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    hmm, nekdo ma krasne vyjizdky...

    ja pro zmenu trpel na Moninci.. :-)
    Kdo to tam zna, tak se jezdi zavody 3 kola po prcicich, a pak je krasny vyslap od spodu az k druhymu hotelu nahoru na Moninec :-)

      NZN - Profil | Ne 31.5.2015 20:01:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      nádherné vyjížďky, čištění hlavy dokonalé:-)

        Nczendam - Profil | Ne 31.5.2015 15:42:29

        ahoj
        nemá někdo doma přebytečný přesmykač na kolo Eska/Favorit? typ viz foto.

          Nmaro - Profil | So 30.5.2015 21:59:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dnes u nás gýčové počasie, všade plno ľudí, takže som sa odlifroval ďalej od civilizácie za peknými výhľadmi (fotené blbým mobilom). Nádherný švih, akurát cestou nazad ma skoro zrazili na hrebeňovke tri štvorkolky a jedna kroska ...

            NRici - Profil | Po 25.5.2015 15:43:12

            Pike >> Za Libeň. Myslíš Zahořanskej potok? Pár čudel v tom extrasupechcáči je, ale chytat se smí až dole. Pokud se zase něco nezměnilo.

              NMarcel - Profil | Po 25.5.2015 15:09:06

              Rici >> sudá pro fotbalový manšaft je dnes drahá pokuta, a vzhledem k tomu, že sis ani neulevil, víš co máš příště udělat...

                NPike - Profil | Po 25.5.2015 14:16:58

                Rici >> Hraješ za Libeř nebo Libeň? V tom potoce v Libři, jsou ryby nebo ne?

                  NRici - Profil | Po 25.5.2015 14:07:29

                  Marcel >> ja budu muset dát panáky, což vyjde zhruba stejně.

                    NMarcel - Profil | Po 25.5.2015 14:01:26

                    Rici >> ale určitě sis myslel, že je to zmrd a debil. Tak proto. Mně by to kdysi sralo, bo bych musel dát pětikilo do kasy :)

                      NRici - Profil | Po 25.5.2015 12:55:32

                      ZN >> U nás bylo hezky celý víkend. V neděli jsem jel taky, ale pouze na zápas. Takové hezké odpoledne to bylo a ten debil rozhodčí mi dal červenou kartu za kecy a to jsem ani neřekl jediné sprosté slovo ani to, co si o něm opravdu myslím.
                      Ten kdyby pískal naší ligu, tak by po 20ti minutách meseli ukončit zápas pro nedostatek hráčů:-)

                        NZN - Profil | Po 25.5.2015 12:24:38

                        černásmrt >> ono to nejde moc paušalizovat, co je lepší. Jestli jednoplacka, nebo dvouplacka. Těžko říct. Já v tom třeba vidím hodně trik výrobců, výhody minimální. U profi závodníků je to víc polemické, ale to my nejsme. Ale každý ať si zvolí dle gusta.
                        Když si člověk uvědomí, na kolika zubech je vlastně při záběru řetěz ( při těžších převodech), tak problémy jsou jasné. O opotřebení řetězu, placky a kazety ani nemluvit. A to je, dle mého, ten trik. Je potřeba pořád nakupovat, není zájem, aby něco vydrželo:-)

                          NZN - Profil | Po 25.5.2015 12:18:32

                          Rici >>
                          u nás byly celý týden sračky, ale v neděli jsem vyjel. Chvíli poprchalo, chvíli prosvitlo sluníčko, ale pohada. Krásný švih.

                            NRici - Profil | Po 25.5.2015 11:03:28

                            V sobotu s paní pohodových 27km.

                              NFugas - Profil | Pá 22.5.2015 7:42:10

                              černásmrt >> mě přijde že ta nová XT kazeta nic neřeší, když začíná dole 11 zubama. Jako jezdit třeba 34/36 x 11 mě prostě přijde jako nejtěžší převod málo. Ale hodně mě láká ta jednoduchost, musím to vyzkoušet.

                                Nčernásmrt - Profil | St 20.5.2015 15:29:00

                                dun >> Nevím, nemám tachometr ale o něco častěji než dříve, více se to kříží a řetěz dostává víc za uši, o tom žádná.Ale je to pakatel oproti tomu co chtějí třeba za kazetu XX1
                                http://www.koloshop.cz/kazeta-a-pastorky-horske-11s​p.-325/Sram-XX1-XG-1199-kazeta-10-42z.-11.sp..html

                                  Ndun - Profil | St 20.5.2015 15:23:39

                                  černásmrt >> Po kolika km s tou jednoplackou cca měníš řetěz?

                                    Nčernásmrt - Profil | St 20.5.2015 15:19:31

                                    Fugas >> 1x10, postrádám maximálně na silničních přesunech ale těm se snažím na mtb co nejvíc vyvarovat, v lokalitách kde jezdím mi to vyhovuje maximálně, je to malá daň za jednoduchost a nízkou váhu nedávno jsem přestavěl i kolo na dojíždění do práce na 1x9 s 40z plackou a spokojenej jak želva.Příští rok přijde XT na 1x11, s kazetou za rozumnou cenu oproti Sramu a pak už nebude co řešit viz. http://www.pinkbike.com/news/first-look-shimanos-ne​w-deore-xt-group-2015.html

                                      Noskus - Profil | St 20.5.2015 15:04:32

                                      černásmrt >> sice nevím proč je přesmykač zlo ,ale když myslíš :-))