Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

NFugas - Profil | St 20.5.2015 14:53:18

černásmrt >> a nepostrádáš občas těžší převody? Mám pocit že si kdysi psal že vozíš 1x9 nebo 10 jestli se nepletu?

    NZN - Profil | St 20.5.2015 11:56:09

    Royale with Cheese 3 >>
    před chvílí jsem se s ním o tom bavil. Je to atrakce pro diváky v atraktivním prostředí, pro závodníky hodně nebezpečná a těžká píčovina. Ještě tam dali ty dřevěné překážky, čímž z toho udělali píčovinu ještě těžší.
    Problém je, že tam ti sponzoři jsou hodně vidět.

      NMarcel - Profil | St 20.5.2015 11:54:45

      Royale with Cheese 3 >> jednoho málem jo :))

        NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 20.5.2015 11:47:42

        Marcel >> jenže to ještě nikoho nezabilo. :-)

          NMarcel - Profil | St 20.5.2015 11:38:54

          Royale with Cheese 3 >> :) ono je blbé i jet sjezdovku přímkou nahoru, ani nemusí být v Aplách...

            NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 20.5.2015 11:14:25

            ZN >> popravdě dost ty městské závodníky obdivuju. Ono je sice blbý jet po hubě po sjezdovce při pádu na Salzkammergut Trophy, ale rozbít si tlamu o lampu na Starých zámeckých schodech je ještě o řád horší.

              NRici - Profil | St 20.5.2015 11:10:55

              ZN >> Právě, že to bylo na servisu v únoru, takže relativně nedávno.

                Nčernásmrt - Profil | St 20.5.2015 10:59:30

                Rici >> Jo kamaráde, přesmykač je ultimátní zlo, od té doby co vozím tohle žádnej nepotřebuji a vracet se k němu už nikdy nehodlám.

                  NZN - Profil | St 20.5.2015 10:42:30

                  Rici >>
                  kdy jsi měnil lanko a bovdeny?
                  Taky to může být trošku přihlé, stačí nepatrně (kombinačkami) ohnout zpět, může být prsklé ramínko (zo se mi stalo, nebylo to vůbec vidět).
                  Musíš se protápit:-)

                  Marcel: budu:-)

                    Ndun - Profil | St 20.5.2015 10:29:39

                    Rici >> Přes monitor je to na houby.
                    Při ladění těch dorazů dávej pozor zda to reaguje jak má,Shitmano v rámci vývoje nebo pro obveselení prohazovalo funkce šroubků.

                      NMarcel - Profil | St 20.5.2015 10:24:21

                      ZN >> paráda, pozdravuj ho :)

                        NRici - Profil | St 20.5.2015 10:22:57

                        dun >> Deore. Na ten odkaz jsem koukal a zkusím to podle něho. Jen mě zajímalo jestli náhodou nemáte nějaké osobní vychytávky.

                        Je možný, že mi do toho něco praštilo v lese a trochu se to hnulo. Ve čtvtek jsem jel po dost kamnité cestě a plné větví, které mě mlátily do lítek a šutry taky.

                        RWC: Všechno namazaný, ošetřený, Na příští rok mě čeká poměrně velká výměna několika věcí. Skoro nové kolo:-)

                          NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 20.5.2015 10:16:44

                          ZN >> já žiju v domnění, že zeťák je ten druhej ? :-)

                            Ndun - Profil | St 20.5.2015 10:15:51

                            Rici >> Zkus to podle tohohle

                            http://www.ivelo.cz/domaci-servis-kol/serizeni-pres​mykace-ii/

                            Co máš za smyk?

                              NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 20.5.2015 10:15:37

                              Rici >> je dobré nastavit vodítko přesmykače do určitého mírného úhlu proti řetězu. Ale tyhle potíže na převodnících nemusí být přesmykačem, může to signalizovat loučící se přehazku ( péra). Bovdeny mazals ?

                              EDIT: jo a jak píše dun, taky výška vodítka nad převodníkem je důležitá.

                                NRici - Profil | St 20.5.2015 10:09:38

                                Kluci, potřebuju poradit jak pořádně seřídit přesmykač. Normálně na lehko ve stojanu přehazuje v pohodě. Ovšem jakmile jedu a řetěz je napnutej, tak už je problém přehodit na malou pilu. Samo, že mu před přehazováním lehce ulevím, ale ani to nejde. Když už to nějak doštěluju na řídítkách aby to na nejlehčí přehodilo, tak mi zase dře o přesmykač řetěz už když to mám na velký pile a třetím nejmenším kolečku.

                                  NZN - Profil | Út 19.5.2015 19:19:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  zeťák se docela pochlapil. V podstatě ultramaratonec, už žádný velký profík, ale sedmý, nádhera.
                                  Btw., neberte to jako chlubení, já nemám s čím, ale jen mám radost.

                                    Npfly - Profil | Po 18.5.2015 21:45:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Cesta z města - poslední kopec...
                                    Tady už jsem ty kopce tak rád neměl :)))

                                      NMarcel - Profil | Čt 14.5.2015 15:07:17

                                      Rici >> jenže pak se musí z kopce dolů... :)

                                        NRici - Profil | Čt 14.5.2015 12:37:31

                                        ZN >> Bez kopců nejsou ty krásný výhledy a kochačka a v neposlední řadě ani pořádná žízeň:-)