Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

NZN - Profil | Čt 14.5.2015 12:10:11

Rici >>
já taky. U nás to snad ani jinak nejde:-)
fotka ze včerejška

    Npfly - Profil | Čt 14.5.2015 12:09:39

    Rici >> To jsme na tom stejně.Pravdou je,že vždycky potkám jen ty,co jedou proti mě dolů :))

      NRici - Profil | Čt 14.5.2015 11:48:34

      pfly >> já mám právě ty kopce rád:-)

        Npfly - Profil | Čt 14.5.2015 11:43:27

        Rici >> Jo,protože se málokomu chce šlapat v těch kopcích :)))
        Ovšem pokud nastane ideální konstelace - hezký počasí x víkend x otevřené hospody - tak na rovinkách kolem Sázavy je to masakr.

          NRici - Profil | Čt 14.5.2015 9:30:00

          Dneska cesta do práce na kole.

            Nlupacomp - Profil | Út 12.5.2015 15:16:05

            Hindukush >> Ahoj..ty jo veris ze ani nevim.Je to urcite original od meridy asi tak 3 roky starej model(celokarbon) Podle me to melo v nazvu tip Ninety Six Carbon.Ale jak rikam je to starej model.Mam to od znameho co kupoval kola s 50% slevou na prodejne a kazdej rok si kupuje nove.Jestli to klapne tak budu mit ted posledni model co vysel.Jinak Merida uz zkoncila.Uz nedelaji kola

              NHindukush - Profil | Út 12.5.2015 14:05:13

              Dík :-)

                NRici - Profil | Út 12.5.2015 13:39:45

                Hindukush >> jako ZN, Merida.

                  NZN - Profil | Út 12.5.2015 12:06:40

                  Hindukush >>
                  já myslím, že je to Merida

                    NHindukush - Profil | Út 12.5.2015 10:49:03

                    lupacomp >> Ahoj, copak to máš za kolo? Nějak to z té fotky nedám, dá se někde najít odkaz, nebo je to složený? Dík za info

                      NRici - Profil | Po 11.5.2015 21:06:31

                      tyci >> no a to je taky jeden z důvodů, proč jsem zatim na Smrku nebyl. Ty lidi. Tady co jezdím já, tak člověk potká pár lidí, ackoliv zrovna kolem Vltavy a Sázavy je to hustě obydlený.

                        Ntyci - Profil | Po 11.5.2015 19:52:11

                        Rici >> Pro kolaře je to super,ale pro rybáře noční můra.Centrum je 50m od super rybníku.....a to je pak těžký.Jezdí tam snad půlka kolařské evropy,ale rybolov super.Toto jsem lapnul dnes ráno 65cm ....

                          NRici - Profil | Po 11.5.2015 19:46:03

                          tyci >> kolega tam jezdí a je nadsenej. Asi tam budu muset taky zajet. I když mám kolem sebe Brdy a pak údolí Vltavy a Sázavy. A to jsou nádherný výjezdy.

                            Ntyci - Profil | Po 11.5.2015 19:39:20

                              Nlupacomp - Profil | Po 11.5.2015 19:02:46

                              Paradni vikend..v patek projizdka pres 100 km a druhej den jen zlehka k vode :-)

                                NRici - Profil | Po 11.5.2015 13:14:04

                                noap >> máte to tam moc hezký, moc!

                                  NRici - Profil | Po 11.5.2015 13:13:22

                                  maro >> pouze 1x. Sám jsem se divil:-)

                                    Nmaro - Profil | Po 11.5.2015 12:24:55

                                    Rici >> Koľko krát kolega defektil? :-)

                                      NRici - Profil | Po 11.5.2015 10:24:30

                                      V pátek jsme s kamarády dali pěkných 47km. Jen kolega Luboš na silničních galuskách si to moc neužíval. A moc dobře ví, že když jede ke mě na kolo, že MUSÍ mít horáka:-)

                                        Nnoap - Profil | Pá 8.5.2015 21:48:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Z dnešní projížďky.....