Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 11:46:45

    PYTLAKS >> jo tak do klobás ju.o))

      Nvenca1 - Profil | Ne 6.7.2014 11:45:50

      PYTLAKS >> Jen brodění nějakou bažinou, která tam za světla nebyla . :-))

        NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 11:38:22

        venca1 >> jak to?byl pád do vody?

          NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 11:37:49

          tuzemak >> mám.-)

            NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 11:37:38

            tuzemak >> výborné masíčko,jehněčí nemá chybu,staršího dobře očistit a šup s ním do klobás:-))

              Nvenca1 - Profil | Ne 6.7.2014 11:37:12

              PYTLAKS >> Ne nebyl, ale ta zpáteční cesta byla hodně náročná. Zatím všechno suším na verandě.. -))

                Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 11:35:47

                PYTLAKS >> chleba máš doma?

                  Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 11:32:49

                  PYTLAKS >> já nějak tomu skopovýmu nemůžu přijíd furd na chutě,ale to je asi tím,že tu skopovýho nemáme.o)))

                    NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 11:28:32

                    tuzemak >> já znám skopové kůsky na pepři:-))

                      NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 11:27:49

                      venca1 >> náročné to bylo,nebyls ze šukim?

                        Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 11:26:17

                        PYTLAKS >> znám těch kousků dost,víc nepotřebujo.o)))

                          Nvenca1 - Profil | Ne 6.7.2014 11:25:25

                          PYTLAKS >> Jsem se musel vyléčit z toho nočního rybolovu.:-))

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 11:25:11

                            tuzemak >> co už včil,starého psa novým kůskům nenaučíš:-)

                              Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 11:21:22

                              PYTLAKS >> to jsou léta odříkání a léta praxe.o)))

                                NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 11:20:32

                                tuzemak >> báječná symbióza:-))

                                  Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 11:19:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  PYTLAKS >> mám sní sexuální vztach,ona ležíí,a já ju prcám.o))))

                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 11:16:19

                                    tuzemak >> se práce nebojíš co?klidně si k ní aj lehneš:-)

                                      Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 11:15:39

                                      PYTLAKS >> dal sem si tvoju diškuz do oblíbených,mě kecání o práci vůůbec nevadííí,je to sice nakažlivý,ale su dobře očkované.o))))

                                        Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 11:09:40

                                        mondry >> to určitě,roba a cigáro sa nepučuje.-)))ovocnou šťávu taky dělám,aji domácí klobásky mám.o)))) šak má občas na střeše nudlu pod nosem.o))))

                                          NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 11:08:04

                                          mondry >> kůpím strojek,výjde levněji:-)