Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Nvenca1 - Profil | Ne 6.7.2014 12:22:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    tuzemak >> Tož piješ v Olomócu divné pití, ještě s tím nickem. :-))) Nejlepší značka vína je RUM

      Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 12:19:20

      PYTLAKS >> zataženo,ale pařák tu je,ani muchám se nechce lítat,tož zajdu do garáže pro jednoho kozlíka,abych trocha vytrávil.o)))

        Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 12:14:39

        PYTLAKS >> uff,sem se lekl,že na fotkách je sused,a ty seš černé jak bota.o)))

          NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 12:13:56

          tuzemak >> makám jak barevný.-)nemyslím ten náš domestikovaný:-)

            Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 12:13:04

            PYTLAKS >> jafan,a tvrdě pracuješ.o)))

              NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 12:10:42

              tuzemak >> jsem gurmán:-)

                Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 12:05:30

                PYTLAKS >> nic ve zlým,ale co tě znám,tož sežereš aji mrtvýmu z ucha.o)))))

                  NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 12:04:29

                  tuzemak >> já bych se toho užral,příjemná změna od čuníka nebo kaňoura:-)

                    Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 12:00:48

                    PYTLAKS >> ale jo,zežeru to,ale nějak často to nevyhledávám.-)))

                      NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 12:00:39

                      venca1 >> tak baran se samo negriluje:-))na bystřičce jsme vždycky grilovali jehně nebo kůzle,to byla lahůdka,všichni z ostatních chat jen slintali:-)

                        NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 11:59:29

                        tuzemak >> právě že nemáš,kdybys měl,hmmmmmmmmm,takový valašský gulášek.-))

                          Nvenca1 - Profil | Ne 6.7.2014 11:59:17

                          PYTLAKS >> Zkus si napíchnout na rožeň pětiletého barana:-) už to v životě nedáš do huby. :-)))

                            Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 11:54:04

                            PYTLAKS >> dřív to občas dělala tchyně,nějak mě to nesedlo.-))) asi mám rozmlsané rypák.

                              NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 11:52:20

                              tuzemak >> vůbec tam ta skopovina nejde cítit a když jo,tak je to lepší,specifická chuť masa,třeba jak srnec,toho taky nemusíš patlat kořením,chutí se sám:-))

                                Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 11:50:23

                                PYTLAKS >> proto sem ti ho poslal.o))))

                                  Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 11:50:05

                                  PYTLAKS >> tomu věřím,ale ty ho žereš od plenek.o)))

                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 11:49:47

                                    tuzemak >> já bych si dal stejk.-)

                                      NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 11:49:27

                                      tuzemak >> ale jehněčí jen tak na pekáč je bomba.-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 11:48:34

                                        venca1 >> aha.-))to musí být teda parádní zážitek:-)

                                          Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 11:47:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          PYTLAKS >> chleba máš,tož si nakrájej krajíčky,a můžeš přikusovat,ser na pizzu.o)))