Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Nmondry - Profil | Ne 6.7.2014 11:06:19

    tuzemak >> Kurec ten Pytlaks ti ty domácí nudle závidí:-))Pujč mu robku kerýsi víkend ať mu narobí nudlí na celý rok dopředu:-))On ti zase na zpátek pošle ty svoje ovocné štávy a nějaké klobásy.

      NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 11:02:32

      tuzemak >> když nenusíš ani hnůt prstem:-)

        NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 11:02:09

        mondry >> baňka-láhev:-)

          Nmondry - Profil | Ne 6.7.2014 11:01:23

          Pepison >> Jakou banku?Do toho nejdu!Mě by chytli hned při loupeži.

            NPepison - Profil | Ne 6.7.2014 10:59:42

            mondry >> lahev dovez i tak... A probereme cokoliv..... Jo a nezapomeň tu banku

              Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 10:57:30

              PYTLAKS >> vajca mám domácí,tož i ty nudle,nudle do polivky nekupuju.-))

                NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 10:55:36

                tuzemak >> tož to máš dobré.-)

                  Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 10:55:04

                  PYTLAKS >> to je dělá roba,hezky ručně,pak nemá roupy.o))))

                    NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 10:54:19

                    tuzemak >> se máš,domácí nudle nedělám,ale taky na ně dojde,ale jsem zdechlý je dělat nožem,kůpím ten strojek:-)

                      Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 10:46:26

                      PYTLAKS >> máme to nějak už nastavenýý,proto si musíme užívat co to dáá,včil sem hodil trocha nudlí domácích do polívky,a je uvařeno,můžu otevřít kozlíka.o)))

                        NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 10:39:52

                        tuzemak >> si piš:-))ještě nevím kam,ale snad nepojede do řitního věnca.-)

                          Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 10:37:04

                          PYTLAKS >> no ták,utřel si slzu,a život jede dál.o))

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 10:36:02

                            tuzemak >> už jsem to oplakal.-)vletěla mi mucha do oka.-)

                              NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 10:35:34

                              mondry >> ty si ocas:-))budeš je kurtovat jak mafiáni své oběti betonovů botičku na nohu?:-))

                                Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 10:35:08

                                PYTLAKS >> já ti říkal,že bude hledat mstu,že ti to vše brzo vrátíí,njn za dobrotu na žebrotu,ale já myslím,že plakat nebudeš.o)))

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 10:34:27

                                  mondry >> zavřu se do tmavé místnosti a budu spytovat svědomí a hledat následky redky,musím přece přijít na to,že jsem to pos.ral:-))už vím kde udělal soudruh chybu,nejedl jsem jejich chleba,tož jsem byl vyloučen:-))

                                    Nmondry - Profil | Ne 6.7.2014 10:33:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    PYTLAKS >> Jsi vedle!Komáry nekrmím bo na Odře žádní nejsů.Krmit budu ryby.Ve vaně mi plave metrák cejnů tak jdu zakrmovat flek.

                                      NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 10:32:44

                                      tuzemak >> tak poslal jsem ho ze svojí soukromé diskuse o koulení kulí,protože některým se nelíbilo,že sů tam někteří lidi a poprosil mě starc55? o zpřístupnění,že začíná a king už by za ten rok měl mít zkušeností dost,asi to pojal jako nějaků mstu či co,ikdyž už byl vyškrtnut dříve a tak mi to vrátil:-)

                                        Nsmike - Profil | Ne 6.7.2014 10:30:31

                                        PYTLAKS >> to je Hrčava včera, 16 kousků, až jsem byl sám překvapený :)

                                          NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 10:29:44

                                          mondry >> jim je to jedno,protože ty k vodě jenom chodíš krmit komáry,ryby z tebe strach mít nemusá:-)