Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Nmondry - Profil | Ne 6.7.2014 10:29:32

    PYTLAKS >> Co s tím budeš dělat?Kdybys byl z toho psychicky na dně a měl sebevražedné myšlenky tak zavolej.Vezmu láhev a proberem taktiku jak se z toho dostat:-)))))))))))

      NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 10:28:52

      smike >> paráda:-))je sice jak v trůbě,ale asi to půjdu pro zichr prošmejdit:-))

        Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 10:28:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        PYTLAKS >> jj já ti to říkal,že česká závist je tu unikum.o)))

          NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 10:27:54

          king76 >> kingu,kingu,myslím,že zkur.víš celů diskus o větřkách:-))nebo spíš už si zkur.vil:-))si myslíš,že mě to se.re,že tam nebudu psát,kdyby si četl pozorně,tož by si věděl,že tam napíšu už jenom raz a to jsem si schovával na lepší příležitost,doufám,že si se aspoň dozvěděl něco o koulení bojlísu a pak můžeš dělat na větřkách KINGA:-))

            Nmondry - Profil | Ne 6.7.2014 10:26:35

            PYTLAKS >> Jdu fusaté překvapit.V neděli mě tam čekat nebudou:-))A jsou tam.V pátek to potvrdili pukáním:-))

              Nsmike - Profil | Ne 6.7.2014 10:26:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
              něco málo už se v lese ukazuje...

                NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 10:24:58

                he,he,už jsem dostal ze msty červenů na větřkovické a to jsem nikoho neurážal:-)

                  NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 10:21:59

                  mondry >> jdeš večer k vodě jo?:-))

                    NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 10:21:39

                    venca1 >> hned tak zrána?.-)

                      Nmondry - Profil | Ne 6.7.2014 10:09:50

                      PYTLAKS >> Je sucho.ni?Taky bych mohl hodit nějaký lesní špacír před večerní sumcařinou:-)))

                        NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 10:08:04

                        mondry >> půjdu do lesa.-))

                          Nvenca1 - Profil | Ne 6.7.2014 10:07:25

                          PYTLAKS >> Škoda jel bych, ale už jsem požil:-))

                            Nmondry - Profil | Ne 6.7.2014 10:01:38

                            Pepison >> Máš recht.Zůstaň doma,stejně v nedělu neberou:-)))))Pytlaks jestli chce tak može jet na Hartu vlakem nebo na kole:-)))

                              NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 9:58:14

                              Pepison >> nemáš se furt kdesi tůlat:-))

                                NPepison - Profil | Ne 6.7.2014 9:54:15

                                PYTLAKS >> hej no ....dostal sem doma sprcane tak jsem rekl ze budu v nedeli doma ..... :-)

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 9:50:06

                                  Pepison >> a jaké?

                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 9:49:43

                                    mondry >> to víš,tady s kolegů je domluva

                                      NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 9:48:54

                                      venca1 >> tož na radhošťu,cyrilo-metůdská:-))

                                        NPepison - Profil | Ne 6.7.2014 9:45:33

                                        PYTLAKS >> mluvil s honzou se sousedem .. na 8 ...

                                          Nmondry - Profil | Ne 6.7.2014 9:40:41

                                          PYTLAKS >>Dobrý den. Ani to tu nemůžu napsat co to byl za masakr!Nikdo by stejně nevěřil ani fotkám.Takže napíšu že bylo zero a budu se blaženě usmívat nad plným mrazákem.
                                          A co vy?Neměli jste valit na Hartu?