Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Nvenca1 - Profil | Ne 6.7.2014 9:38:52

    PYTLAKS >> Komáři skoro nejsou, kapra jsem pustil, ještě mám jednoho v mražáku a nikdo to nechce žrát. :-) Pouť je kde ? V Brušperku bylo včera nějaké juchuchu s ohňostrojem. Bylo to vidět až k Odře.

      NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 9:33:12

      smike >> tady určitě,ale jen na chvílu:-)

        Nsmike - Profil | Ne 6.7.2014 9:32:41

        ten tlak se nelomil a ani nepršelo...

          NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 9:30:56

          venca1 >> jedeš na půť dnes?

            NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 9:30:37

            venca1 >> no tak co bečíš:-))kapr na pekáček je:-))jak komáři?

              Nvenca1 - Profil | Ne 6.7.2014 9:29:43

              PYTLAKS >> Včera do půlnoci Odra 4 ,totální propadák. :-)) Jeden sumejš tak 50cm a stejně velký kapř na rybku. :-))

                NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 9:05:49

                mondry >> tož přeháňaj,nebo zase zero jak je u tebe běžné:-))))))))))))

                  NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 22:02:51

                  king76 >> :-)

                    Nking76 - Profil | So 5.7.2014 22:00:53

                    PYTLAKS >> udělal si dobře,že sis tu založil takovou otázku.

                      NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 21:56:27

                      Pepison >> s tebů je domluva jak s třídenním psem:-)

                        NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 21:04:59

                        Pepison >> jak to víš?

                          NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 21:04:49

                          Pepison >> kde nahoře?

                            NPepison - Profil | So 5.7.2014 20:58:33

                            PYTLAKS >> chemlon capl dva sumce

                              NPepison - Profil | So 5.7.2014 20:44:35

                              PYTLAKS >> teď jsem znova nahoře.... V kolik a kam???

                                NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 19:26:16

                                Polčis >> uvidíme čeho se tam dočkáme.-)

                                  NPolčis - Profil | So 5.7.2014 19:21:25

                                  PYTLAKS >> Až se dočtu ze tam nejsou, bude to opet oblíbena diskuze;-)

                                    NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 19:06:03

                                    Polčis >> je mi to jedno,zase na druhů stranu se dočteš za týden v deseti zápisách,že sů tam furt trávy:-))

                                      NPolčis - Profil | So 5.7.2014 18:48:51

                                      smike >> Já taky osobně neznám nikoho.Souhlasim s tím cos napsal.

                                        Nsmike - Profil | So 5.7.2014 18:45:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        tys to neřekl, ale já ano.vůbec neznám pytlakse, pepisona ani ostatní, ale díky nim to bylo asi nej téma ze Sev. Moravy.je jedno, jestli se píše o počasí v Trojanovicach nebo o tom, jaké pivo mají na Radhošti.prostě to žilo.pak přijde někdo, kdo dostane zástupce moderátora a chce rozdělovat karty, že se nepíše jen o 20 ha kaluži.je tam pěkně, ale co o tom pořád chceš psát?

                                          NPolčis - Profil | So 5.7.2014 18:38:24

                                          smike >> Já neřekl blbci;-) Neznám Kinga a v tomhle chci být opatrne, ale jo projevil se tak:-D:-D