Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Nsmike - Profil | So 5.7.2014 18:35:31

    přesně, dej blbci funci ...

      NPolčis - Profil | So 5.7.2014 18:33:38

      PYTLAKS >> Já to beru tak nějak nezávisle.Dej někomu funkci a on se projeví sám. Větřky teď budou o pěti lidech. myslím diskuzi.

        NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 18:28:45

        Polčis >> já to neřeším:-))je mi jedna jak tam budů bačovat:-))

          NPolčis - Profil | So 5.7.2014 18:26:23

          PYTLAKS - >> Ahoj, dík za pozvání. Můj názor možná byl poznat ze zápisu, možná ne.
          Každopádně King to pohnojil a nasral si na svuj dvorek . Chtěl sem reagovat už dříve, ale až dnes sem si udělal jasno.

            NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 18:14:24

            Pepison >> čemu ses neozval?jedem zítra ráno?

              Nmondry - Profil | So 5.7.2014 18:03:06

              Pepison >> 471029 husí potok děrné u fulneka

                NPepison - Profil | So 5.7.2014 18:00:18

                mondry >> a kde to teda je ??

                  NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 15:51:48

                  mondry >> tož cosi lapni,nejenom vyplavené ryby při bleskové povodni:-)

                    Nmondry - Profil | So 5.7.2014 15:31:52

                    PYTLAKS >> sice 50km ale v suchu!Já už sedím.a budu aj udit:-)

                      NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 14:10:17

                      Kajman60 >> a my nevíme kde,se těžko rozmyslet:-)

                        NKajman60 - Profil | So 5.7.2014 14:08:29

                        ...valim, bude buřa..:-) počasí jak víno..:-))))

                          NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 14:00:27

                          Kajman60 >> si piš:-))

                            NKajman60 - Profil | So 5.7.2014 13:59:57

                            PYTLAKS >> ..jóóó,,ja ti to povim a už si tam nesednu..:-))), vezmeš všecky kamoše, babky ,dědky, tetky, stréce a fšecky tři svoje děcka....a obsypete celý břeh...:-)))))))))))))))))))

                              NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 13:36:42

                              Kajman60 >> kdes byl na čudle?

                                NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 13:36:22

                                mondry >> ty wole to máme 50km do fulneka skoro

                                  Nmondry - Profil | So 5.7.2014 13:33:36

                                  Kajman60 >> Congratulations!!!!!!!!

                                    NKajman60 - Profil | So 5.7.2014 13:31:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    mondry >> ...val...berou...

                                      Nmondry - Profil | So 5.7.2014 13:23:46

                                      Vy co dnes sedíte doma,litujte.Vy co dnes jdete k vodě,buďte hodní!Já pádím být hodný.:-))

                                        Nmondry - Profil | So 5.7.2014 13:10:16

                                        PYTLAKS >> Stará ves u Bílovce a Děrné u Fulneka.

                                          NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 13:07:49

                                          venca1 >> my chodíme k hrázi,candoši malí,ale nevypadalo,že by trpěli nouzí:-)