Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 9:18:54

    furt nic?

      NPYTLAKS - Profil | Pá 25.7.2014 23:38:08

      tož co kurwáááááááááá zítra,ať vím na co připravit moju.-)

        NPYTLAKS - Profil | Pá 25.7.2014 23:27:24

        mondry >> dojedete teda?

          NPepison - Profil | Pá 25.7.2014 22:43:55

          mondry >> už je to venku...

            NPepison - Profil | Pá 25.7.2014 21:34:00

            mondry >> at to stihne rozmrznout

              NPepison - Profil | Pá 25.7.2014 21:33:03

              mondry >> Zdar jestli dojedete tak mi zavolej já vytáhnu zvěřinu.... Jeste s Tomášem schzujem

                Nmondry - Profil | Pá 25.7.2014 21:17:20

                PYTLAKS >> tak jak lumpe?si zítra doma nebo se vyrážíš s pepánkem hartit?

                  Nmondry - Profil | Pá 25.7.2014 20:56:40

                  ŠUKI >> kufa jsem se na tým mobilu překlik!dva fusatí je správně:-)))))

                    NŠUKI - Profil | Pá 25.7.2014 20:30:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    mondry >> Co je to dva "ústí" nepij už ty plechače není ti rozumět!!!

                      Nmondry - Profil | Pá 25.7.2014 20:26:02

                      ŠUKI >> dneska půjdou dom dva ústí a dva hadi.tož už nebude třeba dalších žížal:-)

                        NŠUKI - Profil | Pá 25.7.2014 19:33:15

                        mondry >> Zas bylo v akci co,ty též nepustíš vindru za lahvača....!K vodě já beru taky plech,zpátky je to lehčí tak móžu vzít aspoň nějaků tu šupinu domu:-) A ten Ferda mravenec to je sviňa,když se ti objeví vyval a nová hlína s novým chovem!!!! Nesmíš vzít drn s nima.Za ty roky vím co to sů za žobráci!

                          NPYTLAKS - Profil | Pá 25.7.2014 0:35:31

                          mondry >> dopoledňa,to je lepší,když tak vytáhnu kanečka.-)dobrů.-)

                            Nmondry - Profil | Pá 25.7.2014 0:33:29

                            PYTLAKS >> Mám dopito druhé.Jdu chrnět.Dnes večír ti dám vědět co a jak v sobotu:-)

                              NPYTLAKS - Profil | Pá 25.7.2014 0:30:38

                              mondry >> na kuželky se.re bílý tesák.-))do břucha je cosi dobrého dat.-)

                                Nmondry - Profil | Pá 25.7.2014 0:29:34

                                PYTLAKS >> He,he.Kuželka se vždy najde ne?:-))

                                  NPYTLAKS - Profil | Pá 25.7.2014 0:27:28

                                  mondry >> ale nebudu připraven a to mě se.re.-)

                                    Nmondry - Profil | Pá 25.7.2014 0:23:51

                                    PYTLAKS >> O nic nejde.Necháme to osudu.

                                      NPYTLAKS - Profil | Pá 25.7.2014 0:21:18

                                      mondry >> jak chceš,ale třeba budu v pérdeli,vím howno co vymyslíme přes den,když ty víš tež howno.-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Pá 25.7.2014 0:20:11

                                        mondry >> já to nesleduju,nějací mravenci se tam potulovali,ale jestli žerů rousky?vím prd a babičku jsem taky nečetl:-)

                                          Nmondry - Profil | Pá 25.7.2014 0:20:05

                                          PYTLAKS >> Co to je trochu dopředu?Na stopro to budu vědět až zítra večír.
                                          A kura že bych moji nic neřekl a udělal ji takové malé a milé překvapení tou návštěvou Trojanovic?:-))))