Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    venca1 - Profil | Čt 24.7.2014 15:04:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Pepison >> To dotáhl ogar, já se válím doma, bedle tam byly , ale takové menší. Ale práváci byli i větší:-))

      Pepison - Profil | Čt 24.7.2014 14:58:49

      venca1 >> mas tam i bedle ??? cosi tam vidim ..

        venca1 - Profil | Čt 24.7.2014 14:56:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        PYTLAKS >> No val, val. :-)Už rostů !!!!!

          Pepison - Profil | Čt 24.7.2014 14:44:22

          PYTLAKS >> jo to uz sedi lip nez kdyz napises ze jdes do hory :-D .... to by se ty kopce musely o 400 m zmensit :-D

            Pepison - Profil | Čt 24.7.2014 14:43:34

            PYTLAKS >>s tim se clovek setkava - lidi jsou proste paka- jsou to provozni ztraty s tim se musi pocitat .... pokud je to 20 000 tak se z to da prekousnout . pak uz je zaloha na miste.....

              PYTLAKS - Profil | Čt 24.7.2014 13:21:23

              Pepison >> idu do lesa.-)

                PYTLAKS - Profil | Čt 24.7.2014 13:21:08

                Pepison >> však na prácu taky ne,jen matroš,už jsme se párkrát spálili,naposledy teď v zimě

                  Pepison - Profil | Čt 24.7.2014 12:30:26

                  PYTLAKS >> na material na 20tisic jasne,,,,na pracijsemv zivote nevzal zalohu ....

                    Pepison - Profil | Čt 24.7.2014 12:05:41

                    PYTLAKS >> mnagalo val delat.... nebo jdeš taky na hřiby. Nebo čekáš do podzimu na kvalitní kousky???

                      Kajman60 - Profil | Čt 24.7.2014 11:59:29

                      mondry >> .....sem tež dostal obři zakazku...musim dodělat s finančnim poradcem rozpočet...s projektantem namalovat pláány...dodavatelem hornin a jiných zemin -písek....s obchodníkem se dřevem osm kusů fošen 2"....hoblařa co hobluje....jakehosi helfra co u teho bude nalivat...,,,bo pískoviště pro vnuka musí být -uňo-ňuňo....

                        PYTLAKS - Profil | Čt 24.7.2014 9:54:27

                        Pepison >> dávajů všeci a my pak nemusíme řešit problémy jako ty:-)

                          kolib - Profil | Čt 24.7.2014 9:38:17

                          Pepison >> ještě že tak.. idealní počasí :-) o víkendu se tek projdu.. at se daří.

                            Pepison - Profil | Čt 24.7.2014 9:19:19

                            kolib >>už se chystám.... ;-)

                              kolib - Profil | Čt 24.7.2014 9:16:27

                              prší a střechaři opět nemajů co robit :-) valte na huby:-)

                                Pepison - Profil | Čt 24.7.2014 8:47:05

                                mondry >> zalohy jeste nekdo dava ???

                                  ŠUKI - Profil | Čt 24.7.2014 8:37:35

                                  mondry >> Nevím,za dva týdny mám 12 šichet dvanactihodinových. Ale od 1.8. jím dám .....:-)

                                    mondry - Profil | Čt 24.7.2014 8:32:32

                                    ŠUKI >> co to je,, být na rybách"?:-))))

                                      PYTLAKS - Profil | Čt 24.7.2014 7:54:41

                                      Kajman60 >> máš tam plácnůt plandavku a měls vystarané,jaké si voblery,to je tež nápad wole:-)

                                        ŠUKI - Profil | Čt 24.7.2014 7:54:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Kajman60 >> Ale fazole by se kolem toho pnuly dobře :-)

                                          PYTLAKS - Profil | Čt 24.7.2014 7:38:30

                                          mondry >> no jo,jenže ty ses ozval v pondělí a v úterý to mělo být hotové:-)