Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    PYTLAKS - Profil | Čt 24.7.2014 23:27:56

    mondry >> asi před cca 6 lety jsme dělali chaty na čeladné a zadavatel bylo ministerstvo vnitra,konkurz vyhrála firma,ta si naptala další firmu atd. a my jsme byli až ti poslední co to stavili a dostali jsme skoro howno,děkuji nechci a to jsme si tenkrát mohli prácu vybírat.-)

      mondry - Profil | Čt 24.7.2014 23:20:42

      PYTLAKS >> Ale já se taky už vydupal.Jenže tak že zákazník nedoplatil nějaký zbytek prací.Max třicet litrů.Na druhou stranu ale zas většinou po čase přišel a dolepil to s radostí:-))
      Ale tyto problémy se týkají z 99% jen soukromých osob.Ne veřejných zakázek.Vždy platí obce,školství, příspěvkové organizace i bytové družstva.U těch strach nemám.Šišky jisté!!!

        PYTLAKS - Profil | Čt 24.7.2014 23:10:03

        mondry >> rostů všude,ale bylo víc starých jak nových,přebíral jsem,50% jsem tam minimálně nechal:-)

          PYTLAKS - Profil | Čt 24.7.2014 23:06:36

          mondry >> už jsem se vydupal,nedáš zálohu neobědnávám matroš.-)

            mondry - Profil | Čt 24.7.2014 23:02:04

            PYTLAKS >> Rostou i dole nebo jen výš?Ať vím kam se mám hnát:-)))

              mondry - Profil | Čt 24.7.2014 22:59:51

              PYTLAKS >> Z devadesáti procent takto: fakturace k 30-31.dni v měsíci a splatnost 45-65 dní (v loni i 90 dní !!!!).Pozastávka pět procent z celkové částky po dobu pěti let.(záruka)
              Jednou za rok se stane že fakturace ihned,splatnost do deseti dní.(momentálně škola)
              Když děláme pro soukromou osobu tak zálohu velice zřídka a to tak že si ji přebereme při dovozu materiálu na stavbu.

                PYTLAKS - Profil | Čt 24.7.2014 22:44:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                cca půl koša sucháčků,šly kámošovi dom:-)

                  PYTLAKS - Profil | Čt 24.7.2014 22:41:19

                  mondry >> záleží jak máš domluvenů splatnost:-)mi neříkej,že někomu kůpíš matroš z kapse za čtvrť baňky a pak čekáš co se stane

                    PYTLAKS - Profil | Čt 24.7.2014 22:38:16

                    Pepison >> však jsem v hoře,kladnatá je hora?

                      PYTLAKS - Profil | Čt 24.7.2014 22:37:03

                      Pepison >> pro mě je dvacka existenční:-)dávám měsíčně třicet do ha.jzlu:-((

                        mondry - Profil | Čt 24.7.2014 21:22:00

                        Kajman60 >> Nachystej víc pivody a dorazím ti robit stavební dozor:-)

                          mondry - Profil | Čt 24.7.2014 21:20:08

                          Pepison >> Zálohu můžeš chtít možná po nějaké soukromé osobě.Ale aby jsi chtěl zálohu na veřejné zakázce či po větší stav.firmě,tak s tím jsem se ještě nesetkal.:-((Možná když musíš nakoupit za mega tak jo ale při těch drobných nákladech na materiál asi vůbec.Běžně dodáváme matroš za dvě sta,tři sta litrů a o záloze nemůže být ani řeč.:-(((

                            Pepison - Profil | Čt 24.7.2014 20:54:44

                            venca1 >> u nas roste vic kotrc nez tento model :-)

                              Milan 66 - Profil | Čt 24.7.2014 20:47:07

                              Kajman60 >> Ahoj, mám ještě jeden dotaz. Který z nich používáš nejvíc???

                                venca1 - Profil | Čt 24.7.2014 20:18:48

                                Pepison >> To moc jedlé nebude, je to kříšť, hořký jak sviňa. :-))

                                  Pepison - Profil | Čt 24.7.2014 20:09:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  taky jsem neco nasel .... ale dve takove ne caste (pro mne)

                                    Pepison - Profil | Čt 24.7.2014 19:58:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    ŠUKI >> Hhhh u piva je mi to jedno .... u koz je mi to uz jedno .....a pulky radeji mensi ale vic :-D tak je to nejlepsi

                                      ŠUKI - Profil | Čt 24.7.2014 18:41:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Pepison >> Takové řízky z malých nezrobíš! Nebo : malé pivo-velké pivo, malé kozy -větší kozy,malá pulka-velká pulka co je pak lepší ,,,????

                                        venca1 - Profil | Čt 24.7.2014 16:41:53

                                        Pepison >> Taky si to myslím,:-) ale sušit se to dá.

                                          Pepison - Profil | Čt 24.7.2014 15:39:28

                                          venca1 >> velke hriby jsou na hovno ..... me se libi kousky do 10 cm .... ty vetsi jsou jen na fotku ... :-)