Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    mondry - Profil | St 23.7.2014 23:47:45

    Kajman60 >> Posbírej mi ty kuličky.Budu to sypat do betonu.Budem robit ekostyrenbeton na půdu:-))))

      mondry - Profil | St 23.7.2014 23:44:51

      Pepison >>Netušil jsem že bys do toho šel. Záloha se na takových kšeftech nedává ale šišky jsou stopro jisté.Snad příště ale musí se reagovat rychle:-))))

        mondry - Profil | St 23.7.2014 23:40:22

        PYTLAKS >> No však jo.Fakturuje se to přes nás.Nechtěli čekat až si někoho uráčíme najít.Kdybys to odkýval že se hned na to frčíš podívat,udržel bych to.Ale tak jsem to musel hned odkývnout jak to předhodili svojim vlkům:-(((

          Kajman60 - Profil | St 23.7.2014 23:35:04

          Pepison >> ...no jo,sam uhlik....ale ruky -olšove-)))))

            Pepison - Profil | St 23.7.2014 23:21:41

            Kajman60 >> pekna vybavicka..

              Kajman60 - Profil | St 23.7.2014 23:14:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Milan 66 >>
              Mikado Lexus Sapphire Spin 240 cm do 10 g
              Norstream Spiker 732L 2 - 10g 221cm
              Norstream Spiker 902 MH - 10-38g, 2,74m
              WFT BIOSENSE POINTER JIG 40-110g 2,85m
              Shakespeare Druchema Ugly Stick ...270..cca50g.

              (...a stejně -hovnochyt...jak -mondry-))))))))

                smike - Profil | St 23.7.2014 23:06:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Piti piva ze skla na Tovacove :-)

                  Milan 66 - Profil | St 23.7.2014 22:33:51

                  Kajman60 >> Pěkná klackárna!!! Moc pěkná. Já mám 4. :-) Co to máš za gramáže, jen pro inspiraci.

                    Pepison - Profil | St 23.7.2014 22:31:06

                    PYTLAKS >> MI TO SLO .. raztoka - pustevny 33 minut ......

                      PYTLAKS - Profil | St 23.7.2014 16:15:48

                      Pepison >> to by ti šlo:-)

                        PYTLAKS - Profil | St 23.7.2014 16:15:16

                        Kajman60 >> uřež kus lísky a máš pokoj.-)

                          PYTLAKS - Profil | St 23.7.2014 16:13:59

                          Milan 66 >> prdlajz:-))jeden spravuje pincka,druhému budu přezůvat pláště na kole a třetí bude doufám aspoň chvílu spát

                            Pepison - Profil | St 23.7.2014 15:58:42

                            Kajman60 >> otevri banku a nemusis resit co vzit za klacek :-)

                              Kajman60 - Profil | St 23.7.2014 15:55:55

                              PYTLAKS >> teraz je ten spravny čas na vlačku... jen nevim kery klacek zebrat, ten nejmenši, větši, ještě větši či největši na ty male , větši, ...či největši ryby..-)))))...-dilema..kuwa...(vemu fšecky a uvidim-))))

                                Milan 66 - Profil | St 23.7.2014 15:50:00

                                PYTLAKS >> Hoj!! Ty hlídáš??? Chudaci děcka!! Od 17 přivazani za nohu v garaži!!

                                  PYTLAKS - Profil | St 23.7.2014 15:48:26

                                  kolib >> ryby nebo hřiby:-)já bych šel taky do hory,ale od 17 hlídám a na tu chvílu to nemá cenu:-)

                                    kolib - Profil | St 23.7.2014 15:44:31

                                    PYTLAKS >> to se máte:-) tu už taky klid zítra jdu na ně..

                                      kolib - Profil | St 23.7.2014 15:43:48

                                      Milan 66 >> všude :-) ostrava i tichá ,teď už ne..

                                        PYTLAKS - Profil | St 23.7.2014 15:43:29

                                        kolib >> tu už je klid v trojanovicách,na chvílu aj slunko vylézlo:-)

                                          kolib - Profil | St 23.7.2014 15:42:38

                                          PYTLAKS >> jj jsem v tiché a je to mazec :-)