Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | St 23.7.2014 15:39:36

    kolib >> v kopru nic moc,ale tu lelo pěkně:-)

      NPYTLAKS - Profil | St 23.7.2014 15:37:01

      Kajman60 >> musíš si nechat nařezat,neřežů na sklad ať jim to dřevo nečerná:-)

        NKajman60 - Profil | St 23.7.2014 15:32:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Milan 66 >> ...před chvilu,,,jakysy polystyren padal z vrchu..)))

          NMilan 66 - Profil | St 23.7.2014 15:22:05

          kolib >> kde prší??

            Nkolib - Profil | St 23.7.2014 15:21:07

            A nezaprší a nezaprší :-) :-) huby porostu fajně...

              NKajman60 - Profil | St 23.7.2014 14:15:20

              Pepison >> ..to ma Pařenica,,to vim..-))ještě nevim kolik teho bude třeba, ale bude to -palka..))

                NPepison - Profil | St 23.7.2014 14:09:38

                Kajman60 >> nejlepší je zavolat... 603 815 216 to je na tu becvu

                  NKajman60 - Profil | St 23.7.2014 14:06:05

                  Pepison >> hoj, asi by teho bylo vic, na objednavku,,

                    NPepison - Profil | St 23.7.2014 14:04:51

                    Kajman60 >> Zdar a silu.... Na skladech mivaj prd.... Vše to je na objednávku. Jestli chces do kubika tak vem u nás .... Jestli je to víc jak kubik tak se vyplatí zajet na Bečvu

                      NKajman60 - Profil | St 23.7.2014 14:00:54

                      PYTLAKS >> chtěl jsem něco tvořit tak vyzvidam-)))..Javorek dole v Tiche umřel a v Kunčicach maju guvno-))) Podle švagra v It.-))

                        NŠUKI - Profil | St 23.7.2014 13:56:23

                        mondry >> Kdo tě nutí být furt na rybách....:-)

                          NPepison - Profil | St 23.7.2014 13:22:51

                          mondry >> ty vole to by se dělaly parapety...... Příště dej vedet !

                            NPYTLAKS - Profil | St 23.7.2014 12:34:27

                            Kajman60 >> na pile na dolní bečvě:-)proč?

                              NPYTLAKS - Profil | St 23.7.2014 12:33:59

                              mondry >> to je ta škola?však si říkal,že si tam někoho dohodili:-)

                                NPYTLAKS - Profil | St 23.7.2014 12:33:31

                                mondry >> oběd,finančák:-)

                                  NKajman60 - Profil | St 23.7.2014 11:59:32

                                  PYTLAKS >> čau, kaj chodíš kupovat a řezat na rozměr dřevo(tramky)...

                                    Nmondry - Profil | St 23.7.2014 11:41:57

                                    PYTLAKS >> Také fajné kšefty musím dávat druhým:-))"

                                      Nmondry - Profil | St 23.7.2014 11:33:15

                                      PYTLAKS >> A ty zas nemakačenko!!!!!-!!!-!!!!!!!-!!!!!!!!!!

                                        NPYTLAKS - Profil | St 23.7.2014 10:33:13

                                        mondry >> ty si mudrlant:-)

                                          Nmondry - Profil | St 23.7.2014 8:09:15

                                          Milan 66 >> Vždyť vím ne?Stačí je vidět na fotce a už se nemůžu udržet smíchy:-)