Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    PYTLAKS - Profil | St 23.7.2014 7:26:40

    Kajman60 >> murasův:-)

      Milan 66 - Profil | St 23.7.2014 0:05:02

      mondry >> hoj, to si pis, ze je s nima prdel.:-):-):-)

        Pepison - Profil | Út 22.7.2014 23:43:43

        jeste ze jedem ve trojko....

          Pepison - Profil | Út 22.7.2014 23:43:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Uz se to blizi....

            Pepison - Profil | Út 22.7.2014 23:36:29

            PYTLAKS >> ja stiham vse .....

              Kajman60 - Profil | Út 22.7.2014 23:27:51

              PYTLAKS >> ....)))))))no totok...-))))..(a v pozadí potok))) hezké zátiší...

                PYTLAKS - Profil | Út 22.7.2014 23:06:31

                Pepison >> jedno a dom:-)ráno přijede matroš.-)

                  PYTLAKS - Profil | Út 22.7.2014 23:03:28

                  Pepison >> kdepááááááááááááááááák,to ení nic pro mě,já v přírodě rozjímám a nechlastám:-))

                    Pepison - Profil | Út 22.7.2014 22:56:35

                    PYTLAKS >> kura to uz jsi tam dlouho nepobyl...

                      Pepison - Profil | Út 22.7.2014 22:56:08

                      PYTLAKS >> se muzes stavit jak chodis na hriby do hory :-)

                        PYTLAKS - Profil | Út 22.7.2014 22:47:50

                        Pepison >> no jo,ale to už je jiný příběh.-)

                          Pepison - Profil | Út 22.7.2014 22:28:27

                          PYTLAKS >> a na maralaku a celých pustevnach ... V hore. ;-).

                            PYTLAKS - Profil | Út 22.7.2014 18:19:44

                            mondry >> ne,staropramen dal lepší podmínky jak radegast a ten je akorát u kociána:-)

                              mondry - Profil | Út 22.7.2014 18:18:43

                              PYTLAKS >> No tak to by byla ale pro mne další rána do zátylku!V Beskydu není Radegast?!

                                PYTLAKS - Profil | Út 22.7.2014 18:15:30

                                mondry >> s náma je pr.del furt:-)akorát není plnotučné,ale 11°starápromiň:-)

                                  mondry - Profil | Út 22.7.2014 18:14:10

                                  PYTLAKS >> Sakra zašel bych taky na plnotučné.Škoda že je beskyd tak trochu z ruky.Potřebuju si vyčistit hlavu a s takovýma mamlasama jak jste vy by byla i prdel!

                                    PYTLAKS - Profil | Út 22.7.2014 18:09:53

                                    mondry >> anóóóóóóóó.-))

                                      mondry - Profil | Út 22.7.2014 18:09:16

                                      PYTLAKS >> Beskyd je hospa?

                                        PYTLAKS - Profil | Út 22.7.2014 18:06:18

                                        Pepison >> a čím,tím kubíkem dřeva jo?v 20h na beskydě:-)

                                          mondry - Profil | Út 22.7.2014 17:57:46

                                          Pepison >> Také ouklejky sů aj na Odře:-)))