Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Pepison - Profil | Út 22.7.2014 17:55:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    mondry >> urcite..... sice nejsou v eu ale ty ceny za data nejsou nijak (vysoke).... to bych nemohl udelat abych se nepodelil o obrazky ..... ted tam zacali chytat tohle :-) to uz je ryba

      mondry - Profil | Út 22.7.2014 17:49:49

      Pepison >> budeš online?

        Pepison - Profil | Út 22.7.2014 17:48:38

        mondry >> pristi utery uz budu na strece smer norsko ...tak jestli vse pujde jak ma budu se chlubiti ulovky :-D ve ctvrtek snad uz budem i chytat :-D

          mondry - Profil | Út 22.7.2014 17:36:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Pepison >> Na ryby ne!Jen chodím k vodě a blbě čumím na ventky a na hladinu:-(((

            Pepison - Profil | Út 22.7.2014 17:26:22

            mondry >> chodis na ryby ???

              Pepison - Profil | Út 22.7.2014 17:25:30

              mondry >> :-) ta akce bez nozu uz byla minuly rok ;-)

                tuzemak - Profil | Út 22.7.2014 16:48:59

                mondry >> už jen ze strachu.o)))

                  mondry - Profil | Út 22.7.2014 16:48:08

                  Pepison >> Jak ti je mohli ztupit když je neměli nasazené?

                    Pepison - Profil | Út 22.7.2014 16:11:19

                    PYTLAKS >> hhh no jste mi je stupili mnagali

                      PYTLAKS - Profil | Út 22.7.2014 13:42:01

                      Pepison >> proč brůsíš nože?

                        Pepison - Profil | Út 22.7.2014 13:13:51

                        PYTLAKS >> uz to mam naporadku ..noze sem si opet nechat nabrousit sezidil sem si to a je na svem miste ;-)

                          PYTLAKS - Profil | Út 22.7.2014 12:28:00

                          Pepison >> aspoň ide vidět v jakém to máš bordelu:-)

                            tuzemak - Profil | Út 22.7.2014 11:54:49

                            Pepison >> tož to taky nejní špatný.o)))

                              Pepison - Profil | Út 22.7.2014 11:52:23

                              tuzemak >> někdy ze tu hobluje i bez nožů ze pytlaksku

                                kolib - Profil | Út 22.7.2014 11:50:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                :-) berou

                                  tuzemak - Profil | Út 22.7.2014 11:39:43

                                  ááá ogaři zase hoblujóó.o)))

                                    PYTLAKS - Profil | Út 22.7.2014 8:03:51

                                    Pepison >> tak ti ho přivezem,do kolikati budeš doma:-)

                                      Pepison - Profil | Út 22.7.2014 7:53:21

                                      PYTLAKS >> annooo

                                        PYTLAKS - Profil | Út 22.7.2014 7:45:57

                                        Pepison >> chceš ten hoblík?

                                          PYTLAKS - Profil | Út 22.7.2014 7:14:48

                                          Zbynda56 >> tak z jednoho pohledu to byl podařený výlet:-))