Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Út 22.7.2014 7:14:26

    Milan 66 >> mělo aspoň metr:-))

      NMilan 66 - Profil | Po 21.7.2014 23:59:23

      Zbynda56 >> ajajaj!! Ale urcite jsis to uzil kamarade!! Ja dnes 2x cecko, jedno slo do chalupy.

        NZbynda56 - Profil | Po 21.7.2014 20:41:28

        Tož jsem se včera večer vratil z Oravy.Nahozenych 10 ventek a za cely Weekend 2 candati.Samozřejmě ,že je chyt enem jeden chlap.A kouwa zrovna sem to nebyl ja.Ale zase te gořaly a teho piviska.Šak už neska cely den slopu vino ať se dam trochu dokupy.Ale za ten pokec s kamošama to stalo.

          NZbynda56 - Profil | Po 21.7.2014 20:33:35

          Dobry večer.

            NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 15:30:42

            Pepison >> však my jsme si proto taky dojeli:-)),zase začíná chat,chtěl jsem jít do hory:-)

              NPepison - Profil | Po 21.7.2014 15:29:40

              PYTLAKS >> a ty budes doma ??? .... ja se tam pro to necham dovezt... vy jste aparati - vam to pojcim a jeste abych si proto dojel :-) to je doba

                NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 15:20:11

                Pepison >> jak nebude pršet tak jo,jinak tu krtek nepojede:-)

                  NPepison - Profil | Po 21.7.2014 15:19:37

                  PYTLAKS >> no ty nam teda prejes .... zitra mi dovez ten hoblik mnagalo ...at nemusim jezdit se zdenou jak gej a shanet veci .... treba hned rano

                    NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 15:16:38

                    Pepison >> než pojedeš,tak se ti stejně pose,re:-)

                      NPepison - Profil | Po 21.7.2014 15:12:26

                      PYTLAKS >> ? co proc ..? jedem 2500 daleko tak si ho nechavam dat dokupy ...

                        NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 14:59:58

                        Pepison >> proč?

                          NPepison - Profil | Po 21.7.2014 14:55:24

                          PYTLAKS >> ja nemam auto ....

                            NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 14:50:34

                            venca1 >> tož to tu taky,chtěl jsem zajít do hory,ale ide zase černo a pere bleskem jak sedlák cepem:-)

                              Nvenca1 - Profil | Po 21.7.2014 14:33:33

                              PYTLAKS >> Večer bude konec světa. :-)) U nás je černo jak sviňa, hřmí a už poprchá. :-)

                                NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 14:29:29

                                Pepison >> howno,jdem večer na ně?

                                  NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 14:29:13

                                  Pepison >> protože nebyl čas:-)

                                    NPepison - Profil | Po 21.7.2014 13:59:23

                                    PYTLAKS >> stejne se late hobluji na protahovacce ne voe hoblikem ....

                                      NPepison - Profil | Po 21.7.2014 13:52:47

                                      PYTLAKS >> hej vy jste ale ocasi ..... proc uz jste to neudelali ??? ja to ted budu potrebovat a pak uz jedu do norska ....

                                        NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 13:47:11

                                        Pepison >> pak si ho ještě půjčíme,ty latě ještě nemáme nahoblované:-)

                                          NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 13:46:32

                                          venca1 >> sbírám jenom ty pany-červeňáky,jinak zbytek nechávám druhým:-)