Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Nvenca1 - Profil | Po 21.7.2014 13:45:05

    PYTLAKS >> U mne ryzce, masáci, červeňáci, holubjanky...:-)

      NPepison - Profil | Po 21.7.2014 13:43:48

      PYTLAKS >> jo vidis to ...budu potrebovat hoblik tak mi ho dovez. Uz ho mas zas skoro tyden mnagalo

        NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 13:41:26

        venca1 >> pro mě je top sinál,pevný,chutný a dá barvu:-))suchohřib je taky ok.-))pany tu moc nejsů:-))

          NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 13:40:37

          Pepison >> kdy,ještě nemám dobrušené krovy.-)

            Nvenca1 - Profil | Po 21.7.2014 13:38:46

            PYTLAKS >> To jo, ale jsou lepší hřiby, a ty zatím nerostou. :-)

              NPepison - Profil | Po 21.7.2014 13:37:40

              PYTLAKS >> ja mam ven vsecky..... ze ses stavil pro ty snezaky ... jsem je hledal jak gej

                NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 13:36:24

                Pepison >> někteří,většina jich je přes den zalezlá,už žerů:-)

                  NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 13:35:59

                  venca1 >> sinál je lepší jak pravák:-)

                    NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 13:35:32

                    kolib >> teď tu leje jak prase,snad to pomóže:-)

                      NPepison - Profil | Po 21.7.2014 12:43:09

                      PYTLAKS >> zdar mnagalo .... taky ti uhori litaji po akvariu jak poblazneni ???

                        Nvenca1 - Profil | Po 21.7.2014 11:49:05

                        PYTLAKS >> Na Bečvách je to slabota.Samé sinály a pár praváků.

                          Nkolib - Profil | Po 21.7.2014 8:53:43

                          PYTLAKS >> nebyly moc chrobavé spiš požrane od slimáků :-)

                            NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 8:51:27

                            kolib >> rostů,ale sů chrobavé,počkám si do září na zdravé:-)

                              Nkolib - Profil | Po 21.7.2014 8:50:06

                              Ahoj hošani.. huby rostou jako zběsilé tak hurá na ně :-) včera 50 kousku za 1.5 hodky.

                                NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 8:02:13

                                Pepison >> podívej se na ty sněžáky.-)

                                  NPepison - Profil | Po 21.7.2014 8:00:10

                                  PYTLAKS >> možná... Podle toho jak dopadne obstrik....

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 21.7.2014 7:47:28

                                    Pepison >> co budeš robit dnes?ideš zase na hřiby:-))

                                      NPYTLAKS - Profil | Ne 20.7.2014 23:12:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Pepison >> tož beztak:-))

                                        NPepison - Profil | Ne 20.7.2014 20:00:25

                                        PYTLAKS >> vidim ...uzeni dopadlo jako vzdy dobre :-)

                                          NPYTLAKS - Profil | Ne 20.7.2014 17:39:01

                                          Pepison >> nejdu nikde,se mi v takém horku ani hýbat nechce