Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPepison - Profil | Ne 20.7.2014 16:07:31

    PYTLAKS >> tak co mam dat chladit tu merunku ???? Mam ale jen dve kuzelky

      NPYTLAKS - Profil | Ne 20.7.2014 15:50:15

      tuzemak >> pravda,tu rostů akorát kameně:-)

        Ntuzemak - Profil | Ne 20.7.2014 15:42:03

        PYTLAKS >> chudáci ste,do huby toho moc nemáte,njn chudé kraj.o)))

          NPYTLAKS - Profil | Ne 20.7.2014 15:40:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          tož tak tu žijem:-)

            NPYTLAKS - Profil | Ne 20.7.2014 15:32:40

            Pepison >> já jsem si dal uzeného kapra a meloun:-)

              NPepison - Profil | Ne 20.7.2014 14:52:12

              PYTLAKS >> hotové....vybavené ... Davam si lahvacka na zahradě v bazénu...

                NPYTLAKS - Profil | Ne 20.7.2014 14:01:54

                Pepison >> v kolik na beskydě?:-)

                  NPepison - Profil | Ne 20.7.2014 13:51:39

                  PYTLAKS >> za chvili jedu inkasovat. Jináč nedělám nic

                    NPYTLAKS - Profil | Ne 20.7.2014 13:41:59

                    Pepison >> kde se flákáš?

                      NPYTLAKS - Profil | So 19.7.2014 23:18:15

                      Pepison >> jsem byl na kocku s mladým podolákem.)

                        NPepison - Profil | So 19.7.2014 19:30:27

                        PYTLAKS >> tak co??? Už jsi zlomeny jak indiánský šíp ??? Mas jeste kuželky ???

                          NPYTLAKS - Profil | So 19.7.2014 7:44:31

                          Pepison >> ano:-)

                            NPepison - Profil | So 19.7.2014 7:44:01

                            PYTLAKS >> a dnes to udis???

                              NPYTLAKS - Profil | So 19.7.2014 7:38:05

                              Pepison >> nebyl,nebylo s kým:-)

                                NPepison - Profil | So 19.7.2014 7:27:08

                                PYTLAKS >> ty jsi byl na Beskyde??? Ja bych stejně nesel.... Bych se mi nechtělo do roboty. Jeste posledních 30 m,4 detaily , nahazu štíty a jdu na pivo ;-)

                                  NPYTLAKS - Profil | Pá 18.7.2014 22:28:07

                                  mondry >> chlepmtám tu poslední kuželku tak opatrně jak by mi měla vydržet týden:-))

                                    Nmondry - Profil | Pá 18.7.2014 22:22:07

                                    PYTLAKS >> Abys neumřel na dehydrataci!

                                      NPYTLAKS - Profil | Pá 18.7.2014 22:16:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Pepison >> jsem dodělal a jsem smedný ako ťava,v hospě nikdo a včera jste mi všecko vychlastali.-)

                                        NPepison - Profil | Pá 18.7.2014 21:57:56

                                        PYTLAKS >> doma jsem...

                                          NPYTLAKS - Profil | Pá 18.7.2014 21:52:59

                                          Pepison >> kde si?