Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Pá 18.7.2014 12:54:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    včera to šlo:-)

      NPYTLAKS - Profil | Čt 17.7.2014 22:09:38

      venca1 >> asi jo.-))je to logické bo mira má nas.rané v rukách.-)

        Nvenca1 - Profil | Čt 17.7.2014 21:44:56

        PYTLAKS >> Jestli to nebylo naopak , a ten karas chtěl nacucnout tu žížalu:-)))

          NPepison - Profil | Čt 17.7.2014 21:44:26

          tak mam koupene balicky mobilnicho netu do norska ....abych vam mohl delat chute :-)

            NPepison - Profil | Čt 17.7.2014 21:43:26

            mondry >> ty ootot ty ootot ŽRALOK !!

              NPepison - Profil | Čt 17.7.2014 21:42:29

              PYTLAKS >> hhh.. o lososovi sem cetl v jedne pohadce

                NPYTLAKS - Profil | Čt 17.7.2014 21:31:25

                mondry >> to nacuclo 20 cm karasa?:-))no potěž klobás,to metroví nacucnů chlapa a to se nedivím,že kvader má ožrané lýtka.-)

                  NŠUKI - Profil | Čt 17.7.2014 19:57:32

                  mondry >> To musel být souboj,také lapu aji já a možná i o deset čísel větší. Vyraz na hůby,projdi hráze rostů!!!! Na našem rybníku praváci a modráci ale nemám foto,dneska kolega v okolí PLNÝ a ne malý koš křemenáču.Nechal mi tři doma už je robka pokrála do polévky.A já od rána do večera v robotě !!!!!! Kuwa.

                    Nmondry - Profil | Čt 17.7.2014 18:17:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    PYTLAKS >> Ale nikomu to neukazujte!
                    Ať si ještě na tom fleku sednu! Bo také monstra jsou tam minimálně ještě dvě!

                      NPYTLAKS - Profil | Čt 17.7.2014 18:01:47

                      Pepison >> už se ti hrabě v hubě?:-))vem pár piv,milan donese tatarák,jo a pokud nepoznáš lososa od štiky,tož vrať r.l.:-))

                        NPYTLAKS - Profil | Čt 17.7.2014 17:04:44

                        mondry >> nic nevidím:-)

                          NPepison - Profil | Čt 17.7.2014 16:43:19

                          mondry >> tak se pochlub voe....

                            Nmondry - Profil | Čt 17.7.2014 14:12:17

                            PYTLAKS >> Ventka sema balance boat.Fotka je,je i ryba.

                              NPYTLAKS - Profil | Čt 17.7.2014 14:05:18

                              mondry >> není fotka,není ryba,a vůbec co to máš za ventky.)

                                Nmondry - Profil | Čt 17.7.2014 13:49:12

                                PYTLAKS >> Tak to nééé.Važ slova kamaráde.Dvacet čísel karas,rána do prutu,stojan od Quadera se začal ohýbat,tak jsem lapl ventku,zásek a prut na půl:-(((Po půlhodině boje jen s navijákem v ruce a po pás v bahně jsem souboj vyhrál!Chtěl jsem ho nejdřív vrátit zpět vodě ale za tu ventku jsem změnil názor a sežeru ho!

                                  NPYTLAKS - Profil | Čt 17.7.2014 13:30:06

                                  mondry >> ty si teda machr:-)sedíš tam den co den a bez potahu:-)

                                    Nmondry - Profil | Čt 17.7.2014 13:28:56

                                    PYTLAKS >> Přesně tak.Hovnochyt oderský:-(((

                                      NPYTLAKS - Profil | Čt 17.7.2014 8:08:32

                                      Pepison >> vstávaj bo ti oči vyhnijů:-)

                                        Nkolib - Profil | Čt 17.7.2014 7:56:49

                                        Pepison >> pěkné o vikendu to pujdu projít.. snad taky něco najdu :-)

                                          NPYTLAKS - Profil | St 16.7.2014 23:00:21

                                          Pepison >> mu nedáš nažrat tož se nediv.-)