Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPepison - Profil | St 16.7.2014 22:59:17

    PYTLAKS >> a jak to sezral :-)

      NPYTLAKS - Profil | St 16.7.2014 22:56:21

      Pepison >> asi jo,když to musel pes dožírat:-)

        NPepison - Profil | St 16.7.2014 22:52:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        no je jich dost....

          NPYTLAKS - Profil | St 16.7.2014 22:46:48

          mondry >> na hownochyt?:-))

            Nmondry - Profil | St 16.7.2014 20:54:54

            ŠUKI >> veřejně nic neřeknu!musel bych si hledat jiný flek:-)sedím zas.a jestli se dnes zadaří tak jak včera tak budu měnit nick!

              NŠUKI - Profil | St 16.7.2014 20:41:16

              mondry >> Žízeň si uděláš vždycky. Raději řekni co jsi chytil? Já už regulu jebů.příště jdu dolů!

                NPYTLAKS - Profil | St 16.7.2014 19:51:38

                mondry >> v takém pařáku se není čemu divit.-)

                  NPYTLAKS - Profil | St 16.7.2014 19:51:22

                  Pepison >> už idu.-)

                    Nmondry - Profil | St 16.7.2014 19:44:08

                    Pepison >> Žízeň je veliká a věčná,že?

                      NPepison - Profil | St 16.7.2014 19:31:36

                      PYTLAKS >> ano..

                        NPYTLAKS - Profil | St 16.7.2014 19:26:53

                        Pepison >> dej chladit:-)

                          NPepison - Profil | St 16.7.2014 19:25:57

                          PYTLAKS >> tak prijd po 20 hodine :-)

                            NPYTLAKS - Profil | St 16.7.2014 19:20:29

                            Pepison >> nemůžu,hlídám ne.-)jedině až po 20h co chceš?

                              NPepison - Profil | St 16.7.2014 19:01:54

                              mnagalo stav se ke me...

                                NPYTLAKS - Profil | St 16.7.2014 16:55:29

                                kolib >> však grilink bude až zítra.-)

                                  NPYTLAKS - Profil | St 16.7.2014 16:50:31

                                  Pepison >> už sem doma.-)

                                    Nkolib - Profil | St 16.7.2014 16:16:08

                                    tuzemak >> :-) :-)

                                      Ntuzemak - Profil | St 16.7.2014 16:13:52

                                      kolib >> jenom aby.o))))

                                        Nkolib - Profil | St 16.7.2014 16:13:14

                                        tuzemak >> ale uděláme to se neboj :-)

                                          Nkolib - Profil | St 16.7.2014 16:12:51

                                          venca1 >> stoják ale vytahl ho kolega.. po haluzi :-)