Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Ntuzemak - Profil | St 16.7.2014 16:01:12

    venca1 >> ani na šukačku si čas neudělají.o))))

      Nvenca1 - Profil | St 16.7.2014 16:00:17

      kolib >> Pořád jenom žerete a chlastáte.:-))) Ten sumejš je z řeky , nebo ze stojáku?

        Nkolib - Profil | St 16.7.2014 15:51:13

        Pepison >> Rád bych ale nedostanu se odsud ani v 8 večer :-) snad jindy.. ale rád bych svámi pokecal :-) a i něco polknul.

          NPepison - Profil | St 16.7.2014 15:43:10

          kolib >> se stav :-)

            NPYTLAKS - Profil | St 16.7.2014 11:50:00

            Pepison >> dones to a přetřídíme:-)

              Nkolib - Profil | St 16.7.2014 10:07:46

              Pepison >> Kura jak ja vám závidím.. :-) :-) dnes v robotě min do 18.00hod to stihnu tak chleba se salámem :-)

                NPepison - Profil | St 16.7.2014 10:03:56

                kolib >> anoo

                  Nkolib - Profil | St 16.7.2014 9:53:24

                  Pepison >> POZOR nějaka grilovací akce se bude konat Pod pustevnama :-) :_) :-) ??

                    NPepison - Profil | St 16.7.2014 9:39:21

                    PYTLAKS >> asi tak 2 kg .... mam tam i kapra ....pstruhy a candosa... klidne to rozmrazim vse .... stejne potrebuju misto na ryby z toho norska

                      NPepison - Profil | St 16.7.2014 9:37:04

                      PYTLAKS >> mam je rozmrazit ??? mam akorat ty filety...

                        NPYTLAKS - Profil | St 16.7.2014 8:53:13

                        Pepison >> v kolikati promile si dorazil od luboša,vytáhni ty lososy:-)

                          NPepison - Profil | St 16.7.2014 8:37:34

                          PYTLAKS >> uz jsem zpet voe ....

                            NPYTLAKS - Profil | St 16.7.2014 8:02:12

                            Pepison >> já jsem hore už od 6,ale ty si měl být v rožnově.-)

                              NPepison - Profil | St 16.7.2014 7:07:28

                              PYTLAKS >> nespi no ti oči vyhniju...

                                NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 21:22:53

                                mondry >> ses měl přidat:-))

                                  Nmondry - Profil | Út 15.7.2014 21:21:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  PYTLAKS >> komáři dnes píchají jak o život.Na tu ten flek jsem musel pěšky kolem jakési modré dodávky a enem sa hůšala: -)) Nejen komáři tu u Odry píchajů:-))))

                                    NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 21:14:15

                                    mondry >> kdo se bojí se.re v síni.-))měl sis sednůt jinde:-)

                                      Nmondry - Profil | Út 15.7.2014 21:13:01

                                      PYTLAKS >> Chobote!:-)Od vás jde černo ale pevně věřím že nezmoknu.Aj doufám že fusatý nepřijde bo bych musel z dvumetrového břeha za ním:-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 21:04:52

                                        mondry >> kurwááááááááááá,co tu cpeš jednu a tů samů fotku akorát focené z iného úhla:-)trošičku tu sprchlo,v kunčicách průtrž:-)

                                          Nmondry - Profil | Út 15.7.2014 20:58:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Tak jak dneska?Přijde nebo nepřijde?:-)