Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 20:52:23

    Pepison >> něchlastaj a val dom za rodinu.-)

      NPepison - Profil | Út 15.7.2014 16:30:47

      PYTLAKS >> ppl ???

        NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 14:51:42

        Pepison >> tak mi to přivez:-)

          NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 14:51:27

          venca1 >> no vidíš,tak se to dá zežrat.-)

            NPepison - Profil | Út 15.7.2014 14:38:58

            PYTLAKS >> teď jsem prijel a za chvili jedu merit....

              Nkolib - Profil | Út 15.7.2014 14:05:57

              venca1 >> tak to je docela dobré maso :-)

                Nvenca1 - Profil | Út 15.7.2014 13:57:18

                PYTLAKS >> Kámoš to choval, ale nějak mu to záhadně pochcípalo. Oškubal jenom ocasní brka, a zbytek byl jak kilové kuře. .-))

                  NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 13:47:23

                  kolib >> nevím se ptám jestli má někdo zkušenost:-)

                    Nkolib - Profil | Út 15.7.2014 13:42:45

                    PYTLAKS >> nevím ale asi se to bude dat sežrat .-)

                      NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 13:42:14

                      venca1 >> perličku už jsem daroval.-)

                        NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 13:41:58

                        venca1 >> to nevím právě.-))

                          Nvenca1 - Profil | Út 15.7.2014 13:30:50

                          PYTLAKS >> Co tam chceš žrát? Je to kilo kostí a kilo peří. :-)))

                            Nvenca1 - Profil | Út 15.7.2014 13:28:39

                            kolib >> Předem dík. :-) Nemá tam u Vás někdo perličky, že bys je oškubal ? :-))

                              NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 13:28:29

                              kolib >> já ho sežeru,páva jsem ještě nežral:-))žere se to vůbec?

                                NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 13:28:01

                                kolib >> už finišujů přípravy.-))

                                  Nkolib - Profil | Út 15.7.2014 13:23:39

                                  venca1 >> ok.. dobře je tvoje :-)

                                    Nvenca1 - Profil | Út 15.7.2014 13:20:14

                                    kolib >> Zamlouvám si jedno křídlo. :-))

                                      Nkolib - Profil | Út 15.7.2014 13:07:31

                                      venca1 >> uvidíme pokud se nikdo nepřihlásí tak pujde na mušky :-)

                                        Nkolib - Profil | Út 15.7.2014 13:06:54

                                        PYTLAKS >> :-) norsko,švedsko to máš fuk on stejně chytne leda opici .. že Josefe :-)

                                          NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 13:04:22

                                          kolib >> jede do norska.-)),ale určitě by se mu šikli:-)