Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Nvenca1 - Profil | Út 15.7.2014 13:04:02

    kolib >> Doufám , že si ho pořádně odpeřil. :-) Potřebuji to peří z křídel a to rezavé z bachoru. Ocasních ok mám dost, ty mu tam můžeš dolepit. :-)))

      Nkolib - Profil | Út 15.7.2014 13:03:18

      PYTLAKS >> :-) :-) vole to by byli streamry tak pro pepisona do švédska :-)

        NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 13:02:15

        kolib >> oškubej ho na muchy.-))děkuje se za chleba.-)

          Nkolib - Profil | Út 15.7.2014 13:00:35

          PYTLAKS >> Hoj díky za poděkování :-) nevíme jen tak si to u nás mašíroval tak jsem ho zavřel ke kuram :-)

            NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 12:59:40

            Pepison >> už si doma?

              NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 12:54:21

              kolib >> čí to je?

                NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 12:53:52

                kolib >> nebyl:-))

                  Nkolib - Profil | Út 15.7.2014 9:56:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dnes ráno nas přišel navštívít barevný bandita :-)

                    Nkolib - Profil | Út 15.7.2014 8:15:54

                    PYTLAKS >> Kasírování by vam šlo:-) jak huby byl jsi na kontrole::?

                      NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 8:14:56

                      kolib >> robíme,čekám na kámoša,pak jedem kasírovat a pak pro dřevo,včera volal z pily,že je nachystané:-)

                        Nkolib - Profil | Út 15.7.2014 8:13:14

                        PYTLAKS >> kura,jak to že nerobite?? je moc horko že :-)

                          NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 8:05:26

                          venca1 >> měli jste se s ním vyfotit:-))

                            Nvenca1 - Profil | Út 15.7.2014 7:19:16

                            PYTLAKS >> Právě že nic. Proto jsme zbaběle prchli.:-))

                              NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 22:46:14

                              venca1 >> kolik jste měli v trubkách.-)

                                Nvenca1 - Profil | Po 14.7.2014 22:36:29

                                mondry >> Hřiby nerostou, a medvěda jsem potkal asi před 30ti roky na Bílé. Bylo to medvídě tak rok staré, tak jsme se pakovali, ať nepotkáme jeho maminu.:-))

                                  NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 22:27:34

                                  Pepison >> třeba jich zožriať:-)

                                    NPepison - Profil | Po 14.7.2014 22:23:03

                                    mondry >> do smrka ....

                                      NPepison - Profil | Po 14.7.2014 22:21:23

                                      PYTLAKS >> v beskydech je nafocenych 6 ruznych ks

                                        NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 22:18:08

                                        mondry >> v beskydech wole.-))

                                          Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 22:16:56

                                          PYTLAKS >> Tak kde přesně je ten medvěd?Ať vím kde mám vzít svoju na ty hřiby:-)