Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | St 14.4.2021 9:42:21

    Maras

      NPYTLAKS - Profil | St 14.4.2021 9:40:37

      Zdar ogaři

        NPYTLAKS - Profil | Čt 8.4.2021 8:01:46

        Darďas >> velký černý puntík nic? 😁

          NDarďas - Profil | Čt 8.4.2021 5:55:18

          ŠUKI >> pytlaks....☠️☠️☠️☠️☠️

            NPYTLAKS - Profil | St 7.4.2021 21:16:21

            ŠUKI >> však se cosi praví o té huse😄

              NŠUKI - Profil | St 7.4.2021 21:14:17

              PYTLAKS >> No přece bukvice 🤣

                NPYTLAKS - Profil | St 7.4.2021 21:10:10

                Darďas >> jsem čekal kdo to první okomentuje😁

                  NDarďas - Profil | St 7.4.2021 20:45:39

                  PYTLAKS >> 🏳️‍🌈🤔🤭

                    NPYTLAKS - Profil | St 7.4.2021 17:50:18

                    ŠUKI >> u nás hlavně bukvice , 😄

                      NŠUKI - Profil | St 7.4.2021 17:05:06

                      PYTLAKS >> A u tebe v lese rostou jenom smrky či co? V okolí vyhrabují akorát žaludy, ty ale odmítám sbírat!

                        NPYTLAKS - Profil | St 7.4.2021 13:33:35

                        ŠUKI >> v pořádku,ale u vás na tych lůkách si vždycky cosi vyhrabů:-)

                          NŠUKI - Profil | St 7.4.2021 10:58:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          PYTLAKS >> Do bečky a prohnat přes trubky 🤣 také jsem jim roznesl nějaké kaštany a kuku ikdyž nejsem myslivec.

                            NPYTLAKS - Profil | Út 6.4.2021 20:22:10

                            Byli jsme doplnit tě naší tehulce a jejím kámoškám

                              NPYTLAKS - Profil | So 3.4.2021 11:10:18

                              Tak ogaři aktuální a připadává

                                NPYTLAKS - Profil | So 3.4.2021 10:44:55

                                zdar ogaři:-)

                                  Nsmike - Profil | So 3.4.2021 6:44:56

                                  Milan 66 >> ale zas na druhou stranu věřím, že mu tam dneska nasněží 😉

                                    NPYTLAKS - Profil | Pá 2.4.2021 22:00:38

                                    smike >> si hotový kolombo

                                      NPYTLAKS - Profil | Pá 2.4.2021 21:59:52

                                      palovák62 >> viz Milan

                                        NPYTLAKS - Profil | Pá 2.4.2021 21:59:20

                                        Milan 66 >> podívej se na datum😄

                                          NHora - Profil | Pá 2.4.2021 21:58:11

                                          ŠUKI >> nevěřící Honza 😛