Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NMilan 66 - Profil | Pá 2.4.2021 21:56:14

    ŠUKI >> věř.

      NŠUKI - Profil | Pá 2.4.2021 21:08:00

      Milan 66 >> Nevěřím... 😜

        NMilan 66 - Profil | Pá 2.4.2021 20:36:48

        ŠUKI >> není.

          NMilan 66 - Profil | Pá 2.4.2021 20:36:34

          smike >> aha.

            NŠUKI - Profil | Pá 2.4.2021 20:31:41

            smike >> Je ožratý......:-)))

              Nsmike - Profil | Pá 2.4.2021 19:54:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Milan 66 >> nepij,se podívej na to datum 😉

                NMilan 66 - Profil | Pá 2.4.2021 19:48:58

                PYTLAKS >> si děláš kozy???

                  Npalovák62 - Profil | Pá 2.4.2021 19:31:03

                  PYTLAKS >> Tomáši co nám to sem z těch Vašich hor posíláte,pak u vody nemá být zima.

                    NPYTLAKS - Profil | Pá 2.4.2021 14:00:48

                    Kajman60 >> asi se mu víc zamlůval rum jak markéta:-)

                      Neskymak Mrakomor - Profil | Pá 2.4.2021 13:05:26

                      Kajman60 >> Markétka! ;-) a kozenky fakt krasné:-))

                        NPYTLAKS - Profil | Čt 18.3.2021 12:45:13

                        Chumelí

                          NPYTLAKS - Profil | St 10.3.2021 11:50:27

                          Kolis >> pičoviny si pamatuju

                            Nmlíčnák - Profil | St 10.3.2021 10:48:55

                            PYTLAKS >> no právě o)

                              Nmlíčnák - Profil | St 10.3.2021 10:47:46

                              Kolis >> doktorka nezakázala o)

                                NKolis - Profil | St 10.3.2021 9:02:45

                                PYTLAKS >> Voní jsou hlava pane vachmajster..... 😋🤣

                                  NPYTLAKS - Profil | St 10.3.2021 8:55:32

                                  Kolis >> v hlavě:-)

                                    NKolis - Profil | St 10.3.2021 8:45:30

                                    PYTLAKS >> Máš zapsáno v notesku? 😋🤣

                                      NPYTLAKS - Profil | St 10.3.2021 8:35:25

                                      Kolis >> 2 byly😄

                                        NKolis - Profil | St 10.3.2021 5:44:14

                                        PYTLAKS >> Takové chindoviny pamatuješ? Já dávno pozapominal, ani ta grantsky nevím že byla..... 😋🤣

                                          NPolčis - Profil | St 10.3.2021 1:33:27

                                          Kajman60 >> A z těch koz jsi byl tak vykulený, že tě zpátky musel tahat kajak 😂😂