Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Ne 2.5.2021 11:38:15

    ŠUKI >> ještě jsem nevolal mamlasum jak je to dole na Dyji

      Nsmike - Profil | Ne 2.5.2021 11:37:48

      PYTLAKS >> už též tma, vody je třeba 👍

        NPYTLAKS - Profil | Ne 2.5.2021 11:37:24

        F16 >> ještě že máš vyuzene, bo v kaluži to prý špatně hoří 😁

          NŠUKI - Profil | Ne 2.5.2021 11:36:42

          PYTLAKS >> Postarší a trochu rozumnější než před třiceti lety 😜

            NPYTLAKS - Profil | Ne 2.5.2021 11:36:15

            smike >> tu je tma jak v prdeli

              NPYTLAKS - Profil | Ne 2.5.2021 11:35:52

              Polčis >> jenom robota? 😁

                NPYTLAKS - Profil | Ne 2.5.2021 11:35:08

                ŠUKI >> si měkký

                  NPolčis - Profil | Ne 2.5.2021 11:26:43

                  F16 >> A bečka vypitá?

                    NF16 - Profil | Ne 2.5.2021 11:00:45

                    PYTLAKS >> Na Harte leje. Potok nebezpečně stoupá. Topeniště v udirne pod vodou

                      Nsmike - Profil | Ne 2.5.2021 11:00:43

                      PYTLAKS >> ve Frýdku slunko a vítr

                        NPolčis - Profil | Ne 2.5.2021 10:40:03

                        PYTLAKS >> V Praze chčije,robota stojí.

                          NŠUKI - Profil | Ne 2.5.2021 10:32:44

                          PYTLAKS >> U mě v obýváku ne 🤣 Venku už je klid ale nárazový vítr, rybačka se nekoná...

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 2.5.2021 10:22:58

                            kde všude prší?

                              NPYTLAKS - Profil | Ne 2.5.2021 10:22:41

                              zdar ogaři:-)

                                NPYTLAKS - Profil | Pá 16.4.2021 11:42:16

                                ŠUKI >> je třeba dodržovat pitný režim:-)

                                  NŠUKI - Profil | Pá 16.4.2021 9:22:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  PYTLAKS >> Zima, nezima..... žízeň je věčná 😱😜

                                    NPYTLAKS - Profil | St 14.4.2021 11:37:09

                                    F16 >> kdyby byla zima normální,tak je to v pohodě,v únoru je +20 a duben mrzne a půl metra sněhu:-(

                                      NF16 - Profil | St 14.4.2021 10:47:23

                                      PYTLAKS >> tak v té tvé nadmořské výšce, je to o náhodě teplého počasí, když kvetou. Ale na jihu, dceři zmrzly taky dva roky po sobě.

                                        NPYTLAKS - Profil | St 14.4.2021 10:38:30

                                        F16 >> už byvh se na ně v prd bo loni spaleneho dřeva jak cyp a stejně z toho bylo prd

                                          NF16 - Profil | St 14.4.2021 10:33:24

                                          PYTLAKS >> alespoň nemusíš topit pod meruňkami.