Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    PYTLAKS - Profil | Pá 5.3.2021 17:57:24

    Kajman60 >> jenom jedna byla?

      Kajman60 - Profil | Pá 5.3.2021 17:54:04

      .........kurwawermacht,,,synci,,,šel sem do garaže na jednu štamprlu...a venku je taka zima)naraz začla)),, že sem malem nedošel ,,k babině do tepla...tu je -5° %celzyja,eště že byl klič ve dveřach, malem sem zebral drabinu a lezl na senik. Akorat muj čuvač tam eště neumi vylezt ..ho naučim, mlaďocha

        Kajman60 - Profil | Pá 5.3.2021 17:47:32

        FockeWulf >> .-))))

          F16 - Profil | Pá 5.3.2021 14:51:55

          FockeWulf >> ale asi na jaderný pohon :-)

            FockeWulf - Profil | Pá 5.3.2021 14:42:13

            F16 >> To už je jenom šlapací z hračkářství:)

              ŠUKI - Profil | Pá 5.3.2021 14:31:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Kajman60 >> Moje babeta jezdí nejlépe na toto 🤣

                F16 - Profil | Pá 5.3.2021 12:38:42

                Kajman60 >> pleteš se s místem narození auta. Já myslel, že máš nové auto. Takové menší, jak maluch :-)))

                  Kajman60 - Profil | Pá 5.3.2021 12:26:07

                  smike >> .-)))musim,,bo ho davam na seznamku..-ú))))

                    Kajman60 - Profil | Pá 5.3.2021 12:24:56

                    F16 >> Tvoje Japonské auto z Hungary to nedělá??.-)))
                    Moje faro original z Hiroshimy to nerobi.-)

                      PYTLAKS - Profil | Pá 5.3.2021 12:12:25

                      F16 >> třeba trabant

                        PYTLAKS - Profil | Pá 5.3.2021 12:11:59

                        Kajman60 >> to znám

                          smike - Profil | Pá 5.3.2021 12:05:22

                          Kajman60 >> tak si s tou kamerou hlavně nesnimej péro 😂👍

                            F16 - Profil | Pá 5.3.2021 11:57:53

                            Kajman60 >> kamera ne, ale některé značky aut to dělají :-)))

                              Kajman60 - Profil | Pá 5.3.2021 11:32:45

                              F16 >> ..to zkresluje, bo je to širokop.kamera..

                                Kajman60 - Profil | Pá 5.3.2021 11:06:16

                                PYTLAKS >> ne,jsou hodní akorát ty huby nezavřou😂

                                  F16 - Profil | Pá 5.3.2021 10:46:50

                                  Kajman60 >> to auto se ti nějak scvrklo.

                                    PYTLAKS - Profil | Pá 5.3.2021 10:36:13

                                    Kajman60 >> velitel nebo Dráb

                                      Kajman60 - Profil | Pá 5.3.2021 10:30:45

                                      smike >> Nemožu do neděle tu mam fšecky prcky..jsem velitel ve školce.-))

                                        smike - Profil | Pá 5.3.2021 10:20:05

                                        Kajman60 >> radši si nalej 😉

                                          Kajman60 - Profil | Pá 5.3.2021 10:05:19

                                          Dobré ráno.Ani ven nejdu,mi stačí ty sračky vidět přes sklo😳