Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Nmlíčnák - Profil | Ne 7.3.2021 9:24:49

    PYTLAKS >> zatím dožívá od 30.12. nenačatá 😀

      NKolis - Profil | Ne 7.3.2021 6:53:46

      PYTLAKS >> Jedná slabší chvilka a jenom se po ní zakuri.... 😃

        NPYTLAKS - Profil | Ne 7.3.2021 1:16:29

        mlíčnák >> myslíš že má šancu dožít léta?

          Nmlíčnák - Profil | So 6.3.2021 21:49:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          PYTLAKS >> neni lepší grantska ?
          Čeká na vás až bude mozno za plotem o)

            NKajman60 - Profil | So 6.3.2021 21:09:00

            Fšeci chlaščů...enem já požívám...fšeci kradnů...enem On dotuje...😅

              NPYTLAKS - Profil | So 6.3.2021 11:50:19

              ŠUKI >> se pak nediv že nemáš dřevo

                Nsmike - Profil | So 6.3.2021 11:38:01

                ŠUKI >> za 2 fury dřeva to je tak cisterna fermeže 😉

                  NŠUKI - Profil | So 6.3.2021 11:32:02

                  PYTLAKS >> Dostane lžičku medu a bude zapíjet.....

                    NPYTLAKS - Profil | So 6.3.2021 11:20:45

                    ŠUKI >> musíš kupit jakýsi sladký rum

                      NŠUKI - Profil | So 6.3.2021 11:10:29

                      PYTLAKS >> Kdyby to byl kamarád tak už mi doveze aspoň dvě fůry dřeva :-))) Jenže on nepije Fernet !!!

                        NPYTLAKS - Profil | So 6.3.2021 10:59:06

                        Vy mate teda mínění o kamarádovi

                          NKajman60 - Profil | So 6.3.2021 10:55:51

                          smike >> .-)))))

                            Nsmike - Profil | So 6.3.2021 10:28:13

                            ŠUKI >> ten by tě leda ve vodě jebnul roxorem,aby ses netrápil 😉

                              NŠUKI - Profil | So 6.3.2021 10:26:42

                              Kajman60 >> Darďas by mě zachránil, doufám a přes česla bych neproplul, na to jsem takový trochu více udělaný....:-)

                                NKajman60 - Profil | So 6.3.2021 10:18:22

                                ŠUKI >> .-))no nech být,,,život ještě nekončí.-)) ať neplave na Poland mastná skvrna....z tveho břucha-))na to by nebyla norná stěna§§§

                                  NŠUKI - Profil | So 6.3.2021 9:46:49

                                  Kajman60 >> Jenom jednou jsem skončil ve struze, to když mi jeblo brzdové lanko 🤣

                                    NKajman60 - Profil | So 6.3.2021 1:12:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    ŠUKI >> blbě jsi to napsal...>>...toto jezdí na moji babetě<<....(myšleno v krevním oběhu))),,neboj,raz nedobrzdíš,,,a skončíš v Odře-)))

                                      NKajman60 - Profil | Pá 5.3.2021 22:44:29

                                      ŠUKI >> ee,,jen tak zlehka..teď jsem se vzbudil🙃😜

                                        NPYTLAKS - Profil | Pá 5.3.2021 18:14:37

                                        ŠUKI >> aha, stačí

                                          NŠUKI - Profil | Pá 5.3.2021 18:12:50

                                          PYTLAKS >> Flaška....!!!