- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Beskydský návesní rynek
Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
135x v oblíbených a 27x v ignorovaných.
Npalovák62 - Profil | Čt 4.3.2021 9:03:17
PYTLAKS >> Co dokáže nadělat jeden pomatený rádoby uvědomělý člověk . Zasral jednu stránku a nyní se se.. i sem .
Ndžigit - Profil | Čt 4.3.2021 8:06:47
Jeden se nestačí divit,co se tu za posledni dny naslintalo vyblitků...
Nxr125l - Profil | St 3.3.2021 10:07:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Chlapci pokračujte tak dál a sprasíte tuto diskusi jako je Ostrava a okolí.
NPYTLAKS - Profil | St 3.3.2021 9:03:41
IvoD. >>smej se tomu i bez petikila a bude ti lépe, ale k soudu bych se zašel podívat, poslechl bych si všechny ty urážlivé zprávy z mrku na tvou osobu, ale hlavně ty podnětné zprávy které také reakce vyvolaly, ty si fakt tak omezený nebo tak nadutý, že si nevidíš na špičku nosu?
NIvoD. - Profil | St 3.3.2021 8:54:15
PYTLAKS >> Ja si nejsem nikdy vedom ze jsem nekomu nadaval do svini,STB nebo at chcipne...Ja totiz nejsem takovy buran jak tvoji kamosi :-)
Ale jeste jim dam do vecera sanci ten kdo se verejne omluvi a treba posle petibabu na transparentni ucet Uzemniho svazu na konto Becva tak to pochopim..Zasmeju se s necham to plavat.
Ale jeste jim dam do vecera sanci ten kdo se verejne omluvi a treba posle petibabu na transparentni ucet Uzemniho svazu na konto Becva tak to pochopim..Zasmeju se s necham to plavat.
NPYTLAKS - Profil | St 3.3.2021 8:26:47
IvoD. >> za všechno si můžeš sám, jebeš tu do každého a máš z toho evidentní radost, když se ti začne ordinovat tvoja medicína, tak vyhrozujes T. O. a úředním simlem, kdysi jsem byl na tebe nasraný za to jaký si zmetek, dnes je mi tě líto
NIvoD. - Profil | St 3.3.2021 4:11:28
Kajman60 >> Posledni veta je jako poklice na hrnec.
Opravdu si to necháme líbit? Pamatujme si, že organismus, který se nebrání, si nezaslouží přežít.
Tak ja se zacnu teda branit protoze uz bylo dost nadavek do svini nebo at chcipnu, do udavacu, STBaka,urazeni rodinny atd.. Nechme to ted na organech a urednicich jaky k tomu zaujmou postoj.
Opravdu si to necháme líbit? Pamatujme si, že organismus, který se nebrání, si nezaslouží přežít.
Tak ja se zacnu teda branit protoze uz bylo dost nadavek do svini nebo at chcipnu, do udavacu, STBaka,urazeni rodinny atd.. Nechme to ted na organech a urednicich jaky k tomu zaujmou postoj.
NKajman60 - Profil | St 3.3.2021 1:09:20
.....křišťálově čistý a slušný občan, že už "čistší" být nemůže..."ctihodný občan I.D"....
...IvoD. - Profil | SZ | Út 2.3.2021 13:47:32
Velouš >> Vytahnu stare teleskopy po tatovi schovam to do kufru a jedu :-) Nikdo ti snupat v aute nebude. Do 16.4 to klidne vydrzim pak zacnu lhat... Tak dlouho fishing simulator nedokazu hrat :-)
...<<a pak začnu LHÁT>>...no jistě, a bude lhát i u toho udávání, vlastně pardón,,,-nahlášení...takže můj závěr zní : pán...hovno, osoba I.D. je Babišův estebák a jeho hodnocení je přesně vystiženo v posledním odstavci -zde:
http://www.asociacepm.cz/aktuality/udavani-ne-jen-takove-hlasenicko-339.html
Pro mě tečka.
...IvoD. - Profil | SZ | Út 2.3.2021 13:47:32
Velouš >> Vytahnu stare teleskopy po tatovi schovam to do kufru a jedu :-) Nikdo ti snupat v aute nebude. Do 16.4 to klidne vydrzim pak zacnu lhat... Tak dlouho fishing simulator nedokazu hrat :-)
...<<a pak začnu LHÁT>>...no jistě, a bude lhát i u toho udávání, vlastně pardón,,,-nahlášení...takže můj závěr zní : pán...hovno, osoba I.D. je Babišův estebák a jeho hodnocení je přesně vystiženo v posledním odstavci -zde:
http://www.asociacepm.cz/aktuality/udavani-ne-jen-takove-hlasenicko-339.html
Pro mě tečka.
NKajman60 - Profil | Út 2.3.2021 22:07:34
PYTLAKS >> tj...ale je s nimi radost blbnůt.-)a ze psa si už zrobili koňa.-)))
NKajman60 - Profil | Út 2.3.2021 22:06:15
PYTLAKS >> neboj, ofiko..SUKLem schválené s atestem...
..akorát na teho zkurveneho raka to nefunguje..
..akorát na teho zkurveneho raka to nefunguje..
NPYTLAKS - Profil | Út 2.3.2021 21:58:11
Kajman60 >> by mě to zabilo, třeba jsem vlkodlak nebo něco podobného 😁
Čtenáři této diskuse také sledují
NOstrava a okolí99468
NFóry59867
NSlezská Harta a kouzlo jejího okolí54917
NŘeka Opava a okolí2185
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NOlešná a Baška1191
NUdírny a uzení51139
NRybářsko-houbařské jádro .-)45007
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NSranda bez nadsázky 🤘10856
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













