Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Pá 5.3.2021 8:44:05

    Zdar ogaři

      NPYTLAKS - Profil | Čt 4.3.2021 9:41:02

      palovák62 >> co už, se s tym nějak poperem

        NPYTLAKS - Profil | Čt 4.3.2021 9:38:13

        Sharry >> kafe nepiju

          Npalovák62 - Profil | Čt 4.3.2021 9:03:17

          PYTLAKS >> Co dokáže nadělat jeden pomatený rádoby uvědomělý člověk . Zasral jednu stránku a nyní se se.. i sem .

            NSharry - Profil | Čt 4.3.2021 8:50:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            PYTLAKS >>
            to chce kafe..., poradne silne 🙃😉kukej...🤣

              NPYTLAKS - Profil | Čt 4.3.2021 8:15:51

              džigit >> to víš, taje sněh, zkalila se tu čirá voda

                Ndžigit - Profil | Čt 4.3.2021 8:06:47

                Jeden se nestačí divit,co se tu za posledni dny naslintalo vyblitků...

                  Nxr125l - Profil | St 3.3.2021 10:07:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Chlapci pokračujte tak dál a sprasíte tuto diskusi jako je Ostrava a okolí.

                    NPYTLAKS - Profil | St 3.3.2021 9:03:41

                    IvoD. >>smej se tomu i bez petikila a bude ti lépe, ale k soudu bych se zašel podívat, poslechl bych si všechny ty urážlivé zprávy z mrku na tvou osobu, ale hlavně ty podnětné zprávy které také reakce vyvolaly, ty si fakt tak omezený nebo tak nadutý, že si nevidíš na špičku nosu?

                      NIvoD. - Profil | St 3.3.2021 8:54:15

                      PYTLAKS >> Ja si nejsem nikdy vedom ze jsem nekomu nadaval do svini,STB nebo at chcipne...Ja totiz nejsem takovy buran jak tvoji kamosi :-)

                      Ale jeste jim dam do vecera sanci ten kdo se verejne omluvi a treba posle petibabu na transparentni ucet Uzemniho svazu na konto Becva tak to pochopim..Zasmeju se s necham to plavat.

                        NPYTLAKS - Profil | St 3.3.2021 8:26:47

                        IvoD. >> za všechno si můžeš sám, jebeš tu do každého a máš z toho evidentní radost, když se ti začne ordinovat tvoja medicína, tak vyhrozujes T. O. a úředním simlem, kdysi jsem byl na tebe nasraný za to jaký si zmetek, dnes je mi tě líto

                          NIvoD. - Profil | St 3.3.2021 4:11:28

                          Kajman60 >> Posledni veta je jako poklice na hrnec.

                          Opravdu si to necháme líbit? Pamatujme si, že organismus, který se nebrání, si nezaslouží přežít.
                          Tak ja se zacnu teda branit protoze uz bylo dost nadavek do svini nebo at chcipnu, do udavacu, STBaka,urazeni rodinny atd.. Nechme to ted na organech a urednicich jaky k tomu zaujmou postoj.

                            NKajman60 - Profil | St 3.3.2021 1:09:20

                            .....křišťálově čistý a slušný občan, že už "čistší" být nemůže..."ctihodný občan I.D"....

                            ...IvoD. - Profil | SZ | Út 2.3.2021 13:47:32
                            Velouš >> Vytahnu stare teleskopy po tatovi schovam to do kufru a jedu :-) Nikdo ti snupat v aute nebude. Do 16.4 to klidne vydrzim pak zacnu lhat... Tak dlouho fishing simulator nedokazu hrat :-)

                            ...<<a pak začnu LHÁT>>...no jistě, a bude lhát i u toho udávání, vlastně pardón,,,-nahlášení...takže můj závěr zní : pán...hovno, osoba I.D. je Babišův estebák a jeho hodnocení je přesně vystiženo v posledním odstavci -zde:
                            http://www.asociacepm.cz/aktuality/udavani-ne-jen-takove-hlasenicko-339.html

                            Pro mě tečka.

                              NKajman60 - Profil | Út 2.3.2021 22:23:03

                              PYTLAKS >> zitra dopo ti mužu dovezt, mam cestu do NJ..

                                NPYTLAKS - Profil | Út 2.3.2021 22:20:16

                                Kajman60 >> se nebojim

                                  NKajman60 - Profil | Út 2.3.2021 22:07:34

                                  PYTLAKS >> tj...ale je s nimi radost blbnůt.-)a ze psa si už zrobili koňa.-)))

                                    NKajman60 - Profil | Út 2.3.2021 22:06:15

                                    PYTLAKS >> neboj, ofiko..SUKLem schválené s atestem...
                                    ..akorát na teho zkurveneho raka to nefunguje..

                                      NPYTLAKS - Profil | Út 2.3.2021 21:59:08

                                      Kajman60 >> to bude dlůhá směna

                                        NPYTLAKS - Profil | Út 2.3.2021 21:58:11

                                        Kajman60 >> by mě to zabilo, třeba jsem vlkodlak nebo něco podobného 😁

                                          NKajman60 - Profil | Út 2.3.2021 21:55:00

                                          PYTLAKS >> ..též už nemožu.-(((do neděle budu hlídat dvojčata...-)