Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NKajman60 - Profil | Út 2.3.2021 21:51:58

    PYTLAKS >> nechceš koloidní stříbro? Mám dva litry ,stačí do malého rozprašovače a do každé dírky(nosní!!..ne fšech.-))dvakrát stříknut a natáhnut do sebe..zabíja veškeré bakterie a viry. Dá se i denně poprášit respirátory...účinnost 100%...

    před časem jsem to požíval vnitřně na boreliozu...a mám klid..

      NPYTLAKS - Profil | Út 2.3.2021 21:47:35

      ŠUKI >> dyť víš, rymecka

        NHora - Profil | Út 2.3.2021 21:32:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak nějak . . .

          NŠUKI - Profil | Út 2.3.2021 21:25:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          PYTLAKS >> Stáhnuto z fóru...

            NPYTLAKS - Profil | Út 2.3.2021 21:19:39

            ŠUKI >> nemožu, 3 den čistota

              NŠUKI - Profil | Út 2.3.2021 21:16:04

              PYTLAKS >> A nalijeme si pulečku 🤣

                NPYTLAKS - Profil | Út 2.3.2021 21:06:20

                IvoD. >>sbohem

                  NPYTLAKS - Profil | Út 2.3.2021 21:05:30

                  Poprosím nediskutujte s ním, nedělejme kvůli jednoho tydyta ocasy ze sebe před celým mrkem

                    NIvoD. - Profil | Út 2.3.2021 21:05:07

                    Tak zatim cest panove :-)

                      NIvoD. - Profil | Út 2.3.2021 21:04:30

                      FockeWulf >> Ten kontext tech vet urcite na buzika nesmeroval :-)

                        NFockeWulf - Profil | Út 2.3.2021 21:03:14

                        IvoD. >> to je zkratka Střediska Transeksuálních Buzíků?

                          NIvoD. - Profil | Út 2.3.2021 21:01:59

                          FockeWulf >> Jednoduse :-) Ti co mi tady nadaji do STB to budou daleko hur dokazovat ze tim STB jsem :-)

                            NPYTLAKS - Profil | Út 2.3.2021 20:59:09

                            Serte na něho, nereagujte a bude klid

                              NFockeWulf - Profil | Út 2.3.2021 20:58:47

                              ŠUKI >> :):):):)

                                NFockeWulf - Profil | Út 2.3.2021 20:58:24

                                IvoD. >> Musel by jsi dokázat, že v žádném případě svině nejsi, teprve pak by se jednalo o opravdovou újmu. Takže do toho.

                                  NIvoD. - Profil | Út 2.3.2021 20:58:24

                                  Kajman60 >> Ja to chapu moc dobre neboj :-)

                                    NŠUKI - Profil | Út 2.3.2021 20:57:54

                                    FockeWulf >> Holů řiťu k mřížím a čekat na zásun 🤣

                                      NIvoD. - Profil | Út 2.3.2021 20:56:24

                                      FockeWulf >> Uvidime :-) Nadavat nekomu do svini a estebeka to uz mozna na podani vysvetleni bude stacit.. a pak pokuticka na urade.

                                        NPYTLAKS - Profil | Út 2.3.2021 20:56:22

                                        FockeWulf >> má to chlapec složité, opravdu nemám čas ani chuť se s někým handrkovat, ale že by se někdo tak mstil za to že jsem mu pomohl aby ze sebe udělal na mrku hlupáka je jeho věc, ale toto sů opravdu únorové praktiky

                                          NFockeWulf - Profil | Út 2.3.2021 20:56:18

                                          Kajman60 >> ta osoba to samozřejmě nepochopila, tak proto to zoo:)