Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NHora - Profil | Út 2.3.2021 20:55:12

    FockeWulf >> třeba poznají kolegu 😀

      NKajman60 - Profil | Út 2.3.2021 20:55:08

      FockeWulf >> i tak no, ..ale ta osoba to špatně pochopila, psal jsem že za nepodložené nařknutí a udání ON může jít "až" do tepláků.).A jelikož zde vyhrožuje veřejně na veřejném webu, už to je na tr. oznámení za nepodložené nařknutí, jelikož nemá žádné důkazy, byť přímé nebo nepřímé,..jen "jedna babka povídala na pavlači".

        NFockeWulf - Profil | Út 2.3.2021 20:53:57

        IvoD. >> Za urážky se nikomu nic nestane, tak tu nestraš, s tím jdi do pavilonu opic v zoo, tam je můžeš dráždit, stačí se tam postavit:)

          NHora - Profil | Út 2.3.2021 20:53:04

          FockeWulf >> bacha, má v tom zkušenost a několikátou. 😀

            NIvoD. - Profil | Út 2.3.2021 20:51:17

            FockeWulf >> Neboj uz jsem dneska za ty urazky par lidi oznamil :-)

              NFockeWulf - Profil | Út 2.3.2021 20:48:23

              Kajman60 >> Je to tak. Na tepláky to sice není, ale na solidní opruz u fízlů je. Kdyby se Pytlákovi chtělo, advokátů je dost:). Napsat to o mě, jede tam už zítra vysvětlovat.

                NIvoD. - Profil | Út 2.3.2021 20:47:17

                Kajman60 >> Donesou aha :-)) Do teplaku urcite nikdo nepujde jen z nekterych uradu se dostane pokuticka a bude vyzvan at si to da do poradku.

                  NIvoD. - Profil | Út 2.3.2021 20:44:16

                  Hora >> Presne tak Jeniku presne tak.

                    NHora - Profil | Út 2.3.2021 20:41:15

                    IvoD. >> na každou svini se vaří voda 😎

                      NKajman60 - Profil | Út 2.3.2021 20:37:04

                      PYTLAKS >> Ten uvědomělý občan si zahrává s vlasními problémy,..to že ti rodina a známí donesou produkty k vyuzení a tyto jim zpětně rozdáš, byť i za jakoukoliv protislužbu se ničeho nedopouštíš. Neporážíš bez povolení, produkty kupuješ of.u řezníka atd.
                      Jak pujde do tepláků,,rád mu pošlu koláče místo makové s uzeným.-)
                      http://zakony.centrum.cz/trestni-zakonik/cast-2-hlava-10-dil-4-paragraf-345

                        NIvoD. - Profil | Út 2.3.2021 19:44:34

                        Milan 66 >> Zabava teprve zacne a bude to velka zabava :-)

                          NMilan 66 - Profil | Út 2.3.2021 19:25:12

                          Ahoj rynku. To hovado uz je pryč?? Nikoho nejmenuju, na nikoho nereaguju, takze klííídek. Muzu Vam říct, že nic tak hrozneho jsem dlouho necetl. Stb by se mohla školit. Preju Vam pekny vecer.

                            NPYTLAKS - Profil | Út 2.3.2021 14:03:54

                            Kajman60 >> vůbec nic, ani chodit po špičkách 😁

                              NKajman60 - Profil | Út 2.3.2021 13:45:53

                              PYTLAKS >> .-))ale ja jsem na nikoho nereagoval,,to byla jen taková "douška"..-))..do větru..-)

                                NPYTLAKS - Profil | Út 2.3.2021 13:24:45

                                Kajman60 >> nejlepší je nereagovat bo vidíš co se stane když se zeptáš na blbý řemen do narezaku 😁

                                  NKajman60 - Profil | Út 2.3.2021 13:19:33

                                  .................Exota zavřeli do klece...?...bo je nějaký klid.
                                  Snad mu tam ošetřovatel hodil nějakou rybu ,nejlépe pstruha neendemického granuláče.....ať hladem neplká..-))

                                    NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 20:24:32

                                    PYTLAKS >> Mas tam jeste neco?? Nebo to je vsechno? Ja bych opravil ty pocty nesedi ti to. Ono se teprve uvidi kdo je vetsi kristal

                                      NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 19:59:49

                                      IvoD. >> zaplatil si tři, tři si ukradl křišťále

                                        NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 19:54:27

                                        Polčis >>Ze soukromaku kde si je zaplatim je vetsinou rozdam.

                                          NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 19:52:58

                                          PYTLAKS >> Ty jsi tam se mnou byl ? Ze vis kde je pravda ? Myslim ze nebyl.