Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 19:09:47

    IvoD. >> pravda je pomluva? Aha, dobré, zdar,

      NPolčis - Profil | Po 1.3.2021 19:09:30

      IvoD. >> A jak to teda bylo s těma pstruhama?😃

        NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 19:08:16

        FockeWulf >> smeju se, je to takový typ člověka jak byl ten krpaty strážný z filmu zelená míle, kdo si na to vzpomene, tak si udělá obrázek sám, ale vlastně není třeba vzpomínat, ukázal se v pravém světle tady sám včil

          NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 19:06:14

          PYTLAKS >> Ja nic nezamlouvam nejake pomlouvani je mi u riti. Jsem opravdu rad ze jsem takove lidi co maji potrebu nekde neco nekomu vypisovat a pomlouvat naucil ignorovat a posilat je do riti . Vyprovokoval jsi me maximalne tak k tomu ze se stal ze me ctihodny obcan.

            NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 19:01:03

            Kajman60 >>je to mrkvrba, každý se mu chodí vyzpovidat 😁

              NFockeWulf - Profil | Po 1.3.2021 18:51:00

              PYTLAKS >> Kašli na něj, ví kulové. A co kdo ukradl - každý má takové kamarády, jaký je sám.

                NKajman60 - Profil | Po 1.3.2021 18:50:17

                PYTLAKS >> )))A kolik myslis ze mi prislo SZ od tvych kamaradu co te naprasili co delas v garazi....))))
                ..no větší píčovinu už si ten "uvědomělý občan" nemohl vymyslet..už vidím,jak zrovna na toto individuum si někdo vzpomene a bude mu "něco oznamovat"..mele z posledního a nějak se v tom ztrácí😆😆

                  NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 18:41:36

                  FockeWulf >> vím prd co mezi sebu kdo co má a kdo kde co ukrad, já mám svědomí čisté, nějaké osocovani mě sere, obzvlášť od někoho kdo krade ryby a druhé tu obviňuje z neplacení daní aniž by měl páru jak to vlastně funguje, já jsem ohledně tohoto v klidu, mám garanta

                    NFockeWulf - Profil | Po 1.3.2021 18:35:32

                    PYTLAKS >> Já nevěřím, že městský policajt krade, to fakt ne.

                      NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 18:32:39

                      IvoD. >> nezamlouvej, já kupuju maso legálně nekradu někomu prasata z chleva jak ty ryby z rybníka a Joe nebo jak si říká mi opravdu nic nepsal, nebaví mě s tebou diskutovat o tom co já dělám, nemoralizuj a zamet si před svým prahem, ještě že je tak jednoduché tě vyprovokovat aby si se vždycky přiznal a udělal že sebe tydýta

                        NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 18:26:36

                        PYTLAKS >> Kamaradi co resi druhe a pomlouvaji nejsou kamaradi a jsem za to rad ze nejsou uz moji kamaradi. Urcite mezi nima byl jeden MP policista co tady na mrku podvedl a okradl tolik lidi ze to neni az zdravo...A kolik myslis ze mi prislo SZ od tvych kamaradu co te naprasili co delas v garazi....

                          NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 18:21:35

                          IvoD. >> ty si sám křišťál jak henten co tu už není, nechal jsem ti prostor aby si se mohl vyjádřit, vidím, že se tak již stalo, tak si běž do své diskuse a plkej tam se svýma kámošama, jo ty vlastně žádné nemáš, i těch pár co si měl, už se na tebe vysrali bo zjistili co jsi zač, viz ony zmíněné jestrabice, zaplacená povolenka na tři pstruhy a zmaseno šest ty lilijo, došla mi spousta sz od lidí které neznám, ale oni znají nebo znali dobře tebe

                            NŠUKI - Profil | Po 1.3.2021 18:08:38

                            Darďas >> A možná dojde !!!!! Prďka, asi si naleji a upadnu do komatu :-))) Dodnes v jídelně, ve stěně, jsou mé otlaky pěsti v cihlové příčce, kdy jsem se dozvěděl že mi umřela mamka !!!

                              NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 17:55:22

                              Polčis >> Uz skoro 11 let.

                                NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 17:54:46

                                ŠUKI >> Jak ty se chovas ke me ja se chovam k tobe je to jednoducha rovnice. Ja se narozdil od tebe nikdy nesnizil nekoho urazet za jeho zdravotni problem coz se o tobe rict neda. To ze te nazvu ozralou za tim stojim a stat budu.

                                  NDarďas - Profil | Po 1.3.2021 17:36:26

                                  Chlapci...nechme toho.Zašlo to do extrému.

                                    NŠUKI - Profil | Po 1.3.2021 17:24:45

                                    IvoD. >> Ivo, ty víš prd čím jsem si já a má rodina prošla!!!! Nechtěl jsem to tu dát, ale budiž. Zemřelo ti tvé dítě?! Zemřela ti mamka, když tě držela za ruku a v bolestech ti ji drtila když umírala? Víš jaké to je,když si tvůj otec nepamatuje co ti před pěti minutama říkal?
                                    Je mi tě líto, jsi ubožák!!! Raději zmiz ze všech diskusí!!!! Nechci ti vyhrožovat ale můžeš brzy narazi, jsi ubožák!
                                    Nepřál a nepřeji nikomu nic špatného ... BOŽÍ MLÝNY MELOU POMALU A JISTĚ...a věřím že na každého hajzla si tu chvilku najdou!!!

                                      NPolčis - Profil | Po 1.3.2021 17:17:23

                                      IvoD. >> Děkuji,nechci 😉Ale věřím že je spokojená, takový kokot se jen tak nenajde 😂

                                        NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 17:04:35

                                        Polčis >> Jako tycka od rajcete.Chces cislo na manzelku at si to muzes overit? :-)

                                          NPolčis - Profil | Po 1.3.2021 16:45:44

                                          IvoD. >> Stojí ti normálně?