Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 16:24:28

    ŠUKI >> Az prezijes rakovinu jako ja tak se muzes nekomu posmivat. To jen ukazuje na to ze jsi opravdu hodne hloupy clovek a buran.
    P.s. I s jednou kouli se da zit uplne normalni zivot a fungovat.

      NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 16:18:57

      Darďas >> Ctihodny obcan to uz zni lepe. Kdyby nebylo ojebavacu nebylo by potreba ctihodnych obcanu.. Jde to k sobe jako ruka k ruce nebo vejce k vejci.Zapomel jsi dodat ze u nas je to totiz narodni sport ojebat...

        NDarďas - Profil | Po 1.3.2021 15:56:11

        IvoD. >> Ano ...hlásit se to musí.V dnešní době se ten člověk nenazývá práskač,ale ...všímavý občan.A co uděla? Přepadl někoho,zabil,okradl?Udavačství je nejhorší lidská vlastnost.Ale v ČR se není čemu divit,národní hrdost tady nikdy nebyla,ale v bonzáctví jsme mistři světa.Za ...Rakousko -Uherska,Hitlera,Bolševika...vlastně pořád.🤮

          NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 15:52:42

          IvoD. >> taky rozvracece

            NKalma - Profil | Po 1.3.2021 15:50:28

            ŠUKI >> Svatá pravda, nechat vytesat do kameňa:-))

              NŠUKI - Profil | Po 1.3.2021 15:49:26

              Kalma >> Já bych je raději pověsil za gule, ale oni žádné nemají 🤣🤣🤣

                NKalma - Profil | Po 1.3.2021 15:47:04

                IvoD. >> A udávači se kdysi STŘÍLELI!!!!!!

                  NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 15:35:34

                  PYTLAKS >> Srabe :-)) Az zaklepe urednik tomu cervenou kartu tezko das :-)))) Ty pak nekomu rikej neco o bolsevikach :-))) Ten taky zavrel nebo umlcel nekoho kdo mu nepochleboval :-))

                    NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 15:32:28

                    Kalma >> jasně, ozval bych se

                      NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 15:30:54

                      IvoD. >> 0 zdar

                        NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 15:28:24

                        Darďas >> Takze je spravne ze si tady kazdy druhy dela co chce? Co kdyz tim treba pacha tr. cin? To mas jako obcan hned hlasit. Neni to zadne udavacstvi :-)))

                          NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 15:25:58

                          PYTLAKS >> Chaba odpoved.. Zase jsem se nic nedozvedel..

                            NKalma - Profil | Po 1.3.2021 15:24:28

                            PYTLAKS >> OK však uvidíš a pokud by ses domluvil s tím Vyležíkem, tak Ti to tam vyzvednu není problém a nechal bych Ti to u Šukiho, ať tam nemusíš schválně pro to jet;-)

                              NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 15:05:34

                              Kalma >> zítra se mi ozve greendejv, uvidím s čím přijde, dík za tip

                                NKalma - Profil | Po 1.3.2021 15:01:02

                                PYTLAKS >> Tomáši zkus ještě tady zavolat. Ten chlapík je ochotný a když se s nim domluvíš a pošleš emailem fotku a rozměr tak Ti třeba něco poradí z jiné mašiny. Kupoval jsem u něj podobný řemen do domácí pekárny;-)

                                https://www.velektronik.eu/

                                  NDarďas - Profil | Po 1.3.2021 14:51:37

                                  IvoD. >> Ivo...kuwa.Udavač je největší spodina a odpad společnosti.

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 14:51:14

                                    IvoD. >> prvně si zjisti kdo byl vekslak, 1

                                      NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 14:42:14

                                      PYTLAKS >> Zkus prosim rozvest co bych ti mel zavidet fakt by me to zajimalo. Jednoho dne mi podekujes uvidis.Dostanes prostor si udelat ve vecech poradek udelas za vsim tlustou caru a muzes ty veci zacit delat spravne.S patricnou administrativou.Za bolsevika se takovym lidem rikalo vekslak...Navic ja si z bolseviky pamatuji jen to ze jednou to byla soudruzka ucitelka a potom pani ucitelka a cervene trencle z telocviku.

                                        NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 14:30:00

                                        IvoD. >> vzpomeň si, nebudu to tu psát veřejně, myslím že víš o co jde, nejsem udavac, tyto praktiky se hojně používaly v rudých dobách,hlavní motiv byla závist nebo pokriveny charakter, už si překročil stanoveny počet mouder, dám ti bonus 2,protože pak by to vypadalo, že ti nedám prostor, ale nedám bo kde vlezes jako by vlezla bohdalka z té pohádky o závisti

                                          NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 14:18:05

                                          PYTLAKS >> Nechapu co maji spolecneho Jestrebice s tvym garazovym kseftovanim ? Zkus to trosku rozvest.