Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NŠUKI - Profil | Po 1.3.2021 14:16:31

    IvoD. >> Ty jsi asi svatý... 😇

      NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 14:13:39

      IvoD. >> asi tě špatně učila, vzpomeň si na jestrabice, moralisto

        NKajman60 - Profil | Po 1.3.2021 14:07:51

        ŠUKI >> ...ja jsem nikoho nejmenoval, ja jen že takove kokoty všeobecně by než rodit, tak by měly buď to polknout nebo stříknout na plot.-))...no jo,,ale nikdo neví co vyroste...že? ..-)

          NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 14:06:36

          ŠUKI >> Moje mamka me hlavne ucila poctivosti a podle toho se cely zivot ridim. Proto na vsechno co delam a cim se zivim mam papir. Zacina to papirem ze skoly,zivnostenske opravneni, vyhlasky,ruzne skoleni,vykazovanim prijmu,placeni dani,soc.zdravky a konci u technicke inspekce česke republiky.A pokud nekdo neco dela a obchazi zakony ceske republiky tak by na to mel kazdy obcan reagovat. A pokud vam to prijde normalni tak je to jen obraz toho kde se tento stat nachazi. A naopak je mi lito vas ze bordelu prihlizete a co je jeste horsi tak ho schvalujete :-))

            NŠUKI - Profil | Po 1.3.2021 13:50:00

            Kajman60 >> Jeho mamku bych do toho netahal!!!
            Kdyby si to tu přečetla, tak si myslím, že by se ho určitě zřekla! Ona za to nemůže 😟

              NKajman60 - Profil | Po 1.3.2021 12:29:48

              ŠUKI >> ..pravda, ale takym by po narození neměli dávat ani očkovací průkaz, v patnácti OP,..jen průkaz původu("nepůvodu"),,,mezi kterými laťkami u plotu jeho mama"fena"...zapadla...a přebytek topit, topit..a topit...jak kdysi.-))

                NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 12:27:41

                Kajman60 >> Ty vole i Kajman vylezl ze zimni nory :-)) Te vitam ty stary pardale :-))) A stacila k tomu jen jedna veta :-)) Neboj oni ho nezavrou jen dostane pokuticku a mozna doplati nejake dane :-)) A vam holt zdrazi vyrobky o tu dan a dph :-)) Priste uz dostanete danovy doklad a muzes se s babinou prihlasit do uctenkovky a kdyz se na tebe usmeje stesti vyhrajes zajezd k mori :-))

                  NŠUKI - Profil | Po 1.3.2021 12:21:07

                  PYTLAKS >> Kokotem se musíš narodit jinak to není možné!!!!

                    NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 12:16:57

                    Kajman60 >> aspoň každý už ví, s kým má tu čest

                      NKajman60 - Profil | Po 1.3.2021 12:09:37

                      no ty vole ....

                      ...exot patří do klece...pod dohled "odborného chovatele"...

                        Nkolib - Profil | Po 1.3.2021 10:58:10

                        no ty vole ....

                          NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 9:17:03

                          Darďas >> Ja Coronu nemel a snad mne ani nepotka.Co se v Hati deje mne osobne nezajima nikoho tam skoro neznam jsem pristehovana naplava. Jak uz jsem psal Tomasovi...Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá....On moc dobre vi odkud vitr vane :-)

                            NDarďas - Profil | Po 1.3.2021 9:12:33

                            IvoD. >> To máš inspiraci z Hati?Tam bylo přes 70 udání mezi sousedy ( na koronu)🤮🤮

                              NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 9:09:42

                              PYTLAKS >> Dostanu cervenou kartu ? :-) Asi s tim dokazu zit :-)

                                NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 9:09:09

                                Darďas >> Je treba narovnat konkurecni prostredi trhu :-))

                                  NFockeWulf - Profil | Po 1.3.2021 9:07:29

                                  IvoD. >> Psal jsem každý den lasskounovi : běž do piče! To samé od teď platí pro tebe ty blbečku: běž do piče! Udavači.

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 9:07:26

                                    IvoD. >> jasně, máš tu prostor pro poslední tři zápisy

                                      NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 9:05:24

                                      PYTLAKS >> Tomáši ono plati... Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. :-))

                                        NDarďas - Profil | Po 1.3.2021 9:02:38

                                        IvoD. >> To myslíš vážně?🤔
                                        Jako srandu ,jsem to asi nepochopil.

                                          NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 8:56:48

                                          FockeWulf >> tady vidíš rozdíl mezi lidma, většina se snaží pomoct, ale někteří to majů nastavené jináč