Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 8:49:13

    IvoD. >> ty se divis, ze lidi prchaju do soukromek, proč si nezvatlas pičoviny ve své skvělé fungující diskusi Ostrava 2,už tu nepiš, nikdo není na to zvědavý ty simle, nevím kdo koho stolkuje

      NFockeWulf - Profil | Po 1.3.2021 8:48:04

      IvoD. >> Jebe ti???? Koho udáváš?

        NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 8:00:25

        PYTLAKS >> Neboj uredni siml to dostatecne proveri :-)

          NPYTLAKS - Profil | Po 1.3.2021 7:57:29

          IvoD. >> to je v pořádku, jen ať přijdou, dělám to legálně a z kupovanych veterinarne ověřených surovin, dal to komentovat nebudu

            NIvoD. - Profil | Po 1.3.2021 7:51:28

            PYTLAKS >> Ted zkrachujes a musis zastavit vyrobu :-) Bo pi*a nema remen :-)) Ale neboj byl jsem Tomasi rychlejsi na zivnosteckem urade a hygiene uz o tobe vi :-)

              NPYTLAKS - Profil | Ne 28.2.2021 22:55:05

              Darďas >> jo, zavolám, kdyby tam bylo číslo, tak to není problém, ve frenu je firma co opravuje gastro stroje, byl jsem tam a nemajů to

                NPYTLAKS - Profil | Ne 28.2.2021 22:49:51

                Kalma >>dík za tip, ale nevím co mám hledat, je to německý narezak a už se buď nevyrábí nebo nedovazi, našel jsem jednu firmu v Praze co to prodávala, ale už se to prý nevyrábí, ale ty nazeraky majů stejné tělo, tak by mohl od jiné firmy pasovat

                  NPYTLAKS - Profil | Ne 28.2.2021 22:45:09

                  Bull82 >> není, to je ten problém

                    NBull82 - Profil | Ne 28.2.2021 22:08:22

                    PYTLAKS >> HOJ, zítra mi zavolej a na tom řemenu je číslo řemenu. Mrknu v prací pokud mam pošlu ti ho po někom

                      NDarďas - Profil | Ne 28.2.2021 21:15:39

                      PYTLAKS >> Jim zavolej.

                        NKalma - Profil | Ne 28.2.2021 21:14:55

                        PYTLAKS >> Vyzkoušej tady, je tam toho dost;-)

                        https://www.kupaoprav.cz/

                          NPYTLAKS - Profil | Ne 28.2.2021 18:54:56

                          Darďas >> nenašel si tam jen náhradní řemeny, na mobilu se mi to blbě hledá, PC je u dochtora

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 28.2.2021 18:41:53

                            ŠUKI >> ani ne😄

                              NDarďas - Profil | Ne 28.2.2021 17:52:33

                              ŠUKI >> Já?🤔☠️☠️☠️☠️

                                NŠUKI - Profil | Ne 28.2.2021 17:51:21

                                PYTLAKS >> On mantinel je 🤣

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 28.2.2021 17:35:57

                                  ŠUKI >> mantinel

                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 28.2.2021 17:34:05

                                    Darďas >> pošli mi odkaz kde si to kupil, třeba prodavaju jen řemeny

                                      NDarďas - Profil | Ne 28.2.2021 17:03:18

                                      ŠUKI >> Za komančů jsem ji měl,ale z NSR.😏

                                        NŠUKI - Profil | Ne 28.2.2021 17:01:20

                                        Darďas >> To vypadá jako část autodráhy ze sedmdesátých let 🤣