Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Po 14.12.2020 11:15:33

    smike >> tož to ryba nebude

      Nsmike - Profil | Po 14.12.2020 10:26:04

      PYTLAKS >> není z čeho:-)

        NPYTLAKS - Profil | Po 14.12.2020 9:46:39

        smike >> je třas?

          Nsmike - Profil | Po 14.12.2020 8:32:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dobré ráno 😉

            NPYTLAKS - Profil | Po 7.12.2020 7:21:56

            už jen pofukuje,ale zase se zatáhlo:-(

              NPYTLAKS - Profil | Po 7.12.2020 7:21:30

              zdar ogaři:-)

                NPYTLAKS - Profil | Čt 3.12.2020 22:50:20

                F16 >> zdeňo nestíhám, ale rád bych ukončil sezónu od m6 až po m12 jak bylo zvykem, ale není vyloučeno že tě přijedeme otravovat😁

                  NF16 - Profil | Čt 3.12.2020 19:47:10

                  PYTLAKS >> lepší dříve než pozdě :-) Co tento rok. Jedete na Hartu?

                    NPYTLAKS - Profil | Čt 3.12.2020 19:44:20

                    F16 >> brzo ideš lomit 😁

                      NF16 - Profil | Čt 3.12.2020 19:29:40

                      PYTLAKS >> já ho tvým, on mě letošní slívou. Ale supr dobrou.

                        NPYTLAKS - Profil | Čt 3.12.2020 19:27:19

                        F16 >> tě na lodi pohosti polčis

                          NF16 - Profil | Čt 3.12.2020 19:17:32

                          PYTLAKS >> někdo musí být :-)

                            NPYTLAKS - Profil | Čt 3.12.2020 19:06:22

                            F16 >> jak myslíš, bude z tebe akorát kurýr ne konzument 😁

                              NF16 - Profil | Čt 3.12.2020 18:53:45

                              smike >> to zelené ti teda moc nejede :-)

                                Nsmike - Profil | Čt 3.12.2020 18:51:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Twl, konečně něco normálního 😉

                                  NF16 - Profil | Čt 3.12.2020 18:50:05

                                  PYTLAKS >> pche :-)

                                    NPYTLAKS - Profil | Čt 3.12.2020 18:46:29

                                    F16 >> chyť mi candata, ale ty, ne paja

                                      NF16 - Profil | Čt 3.12.2020 18:18:11

                                      PYTLAKS >> není čas. A na chvílu nechodím. Na to jsem líný. Zítra si dám na Hartě, ale z petky Bernard.

                                        NPYTLAKS - Profil | Čt 3.12.2020 18:08:47

                                        F16 >> jak to?

                                          NPYTLAKS - Profil | Čt 3.12.2020 18:07:31

                                          ŠUKI >> ale ty máš podmiraka