Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Sharry - Profil | St 16.12.2020 18:07:05

    ŠUKI >>
    No jaa, zkušeně 😂👍

      ŠUKI - Profil | St 16.12.2020 17:56:11

      Sharry >> Křaky vysekají, trávu posekají a kde se budeš pak ukrývat při šmírování :-) To my sedíme, zamáváme, kobjety se usmějí, kolikrát zastaví a když mě uvidí tak raději jedou dál :-)

        Sharry - Profil | St 16.12.2020 17:50:53

        ŠUKI >>
        No dyt.., sak to pisu, ze se nejradeji prochazim okolo a "hledam flek" 😂😂😱

          ŠUKI - Profil | St 16.12.2020 17:30:30

          Sharry >> Já se raději dívám na chodník, kde se prohánějí bedruny na kolobutách..:-)

            Sharry - Profil | St 16.12.2020 17:24:53

            PYTLAKS >>
            Furt je tam na co kukat..., ja se nejradeji prochazim okolo po chodniku a "hledam flek".. 😂

              PYTLAKS - Profil | St 16.12.2020 16:53:56

              smike >> čím se chceš na olesne kochat, ani polonahe baby tam včil nejezdí

                nadrazak - Profil | St 16.12.2020 15:30:23

                PYTLAKS >> OK.

                  smike - Profil | St 16.12.2020 14:56:07

                  PYTLAKS >> kochat se 😉

                    PYTLAKS - Profil | St 16.12.2020 14:52:34

                    nadrazak >> zavolám jak všecko bude

                      nadrazak - Profil | St 16.12.2020 14:46:33

                      PYTLAKS >> Jasně,budu čekat.

                        PYTLAKS - Profil | St 16.12.2020 14:44:05

                        smike >> chodíš jen vydychavat?

                          PYTLAKS - Profil | St 16.12.2020 14:43:35

                          nadrazak >> příští týden se ti ozvu

                            smike - Profil | St 16.12.2020 12:41:11

                            PYTLAKS >> už není třeba nic tahat na břeh 😉

                              nadrazak - Profil | St 16.12.2020 11:30:14

                              PYTLAKS >> Ano,zítra taky den.

                                PYTLAKS - Profil | St 16.12.2020 11:25:44

                                nadrazak >> sichta?

                                  nadrazak - Profil | St 16.12.2020 11:20:56

                                  PYTLAKS >> Ten by si ani nevšiml,kdyby to bylo zamrzlé.:-))

                                    PYTLAKS - Profil | St 16.12.2020 10:53:28

                                    smike >> a fotka ryby je kde?.-)

                                      PYTLAKS - Profil | St 16.12.2020 10:53:07

                                      zdar ogaři:-)

                                        ŠUKI - Profil | St 16.12.2020 10:32:14

                                        smike >> Jaký jsi měl třas, chytací?

                                          smike - Profil | St 16.12.2020 8:44:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Dneska to je jak zrcadlo 😉