Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NF16 - Profil | Čt 3.12.2020 18:03:59

    děláte chutě s tím čepovaným. Já zatím nic. Asi dlouho...

      NF16 - Profil | Čt 3.12.2020 18:02:15

      ŠUKI >> už tam nalil panák vodky, pak ta pěna spadne :-)

        NŠUKI - Profil | Čt 3.12.2020 17:52:48

        PYTLAKS >> Ale pěnu s Michalem máte nic moc .... 😜

          NPYTLAKS - Profil | Čt 3.12.2020 17:41:30

          smike >> nemachruj

            Nsmike - Profil | Čt 3.12.2020 17:25:11

            Pojďme!

              NPYTLAKS - Profil | Čt 3.12.2020 11:51:23

              začlo fučet a už +3:-)

                NPYTLAKS - Profil | Čt 3.12.2020 11:51:02

                ŠUKI >> včil jsem se z ovy vrátil,ale kolem tebe jsme nejeli

                  NŠUKI - Profil | Čt 3.12.2020 11:17:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  PYTLAKS >> Už první 😜

                    Npalovák62 - Profil | Čt 3.12.2020 11:03:46

                    Ruším poptávku po obalu na stojan. Podařilo se sehnat od kolegy. Děkuji mu .

                      NPYTLAKS - Profil | Čt 3.12.2020 9:34:38

                      Už jen - 3

                        NPYTLAKS - Profil | Čt 3.12.2020 7:27:25

                        tak nám tu poprchává a otepluje se:-)

                          NPYTLAKS - Profil | Čt 3.12.2020 7:26:57

                          zdar ogaři:-)

                            Npalovák62 - Profil | St 2.12.2020 19:45:42

                            Darďas >> Posláno do SZ.

                              NDarďas - Profil | St 2.12.2020 19:28:28

                              palovák62 >> Tak napiš adresu a pošlu ti to.

                                Npalovák62 - Profil | St 2.12.2020 19:19:34

                                Darďas >> Teď jsem to šel změřit do svého a vleze to tam suprově. Mám stejný jako je ten tvůj.

                                  NDarďas - Profil | St 2.12.2020 19:05:22

                                  palovák62 >> Neděkuj.Ještě nic nemáš.:-)
                                  Teoreticky to je on,nevím ale přesně...leží mi tam pár let ve skříni.

                                    Npalovák62 - Profil | St 2.12.2020 18:58:48

                                    Darďas >> Martine moc děkuji . Jsi hodný . Díky Zdenek

                                      NDarďas - Profil | St 2.12.2020 18:44:50

                                      palovák62 >> Obal by se našel,ale mám ho na rybníku.Foto pošlu zítra.

                                        Npalovák62 - Profil | St 2.12.2020 18:32:58

                                        Vážení přátelé, hledám pro jedno z dětí do ryb. kroužku obal na stojan. Starší stojan věnoval dříve kolega. Prosím případně o zprávu do SZ . Omlouvám se, že by to mělo jít jinam. Snad mi to prominete. Děkuji

                                          NPYTLAKS - Profil | Po 30.11.2020 19:07:55

                                          F16 >> bez houbicek