Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NF16 - Profil | Po 30.11.2020 16:36:07

    PYTLAKS >> tak to je jiná :-)

      NPYTLAKS - Profil | Po 30.11.2020 15:06:34

      F16 >> to je z policejní akademie od izera

        NPYTLAKS - Profil | Po 30.11.2020 0:14:42

        F16 >> a jo ták:-)

          NF16 - Profil | Ne 29.11.2020 20:52:47

          na louce se pase bílý kůň 😁
          a žere chleba se sádlem.

          tak jsem si nějak myslel, že rostou :-)

            NPYTLAKS - Profil | Ne 29.11.2020 20:48:57

            F16 >> pod sněhem se blbě hledaju

              NF16 - Profil | Ne 29.11.2020 20:04:07

              PYTLAKS >> tak to je čudné :-)

                NPYTLAKS - Profil | Ne 29.11.2020 19:33:17

                F16 >> podle mě už bude aj po

                  NPYTLAKS - Profil | Ne 29.11.2020 19:32:52

                  Kolis >> ale sádlo nerad

                    NF16 - Profil | Ne 29.11.2020 19:16:26

                    PYTLAKS >> teď už se daji najit lysohlávky?

                      NKolis - Profil | Ne 29.11.2020 19:16:23

                      PYTLAKS >> a žere chleba se sádlem.....o))

                        NPYTLAKS - Profil | Ne 29.11.2020 19:07:28

                        Kolis >> na louce se pase bílý kůň 😁

                          NKolis - Profil | Ne 29.11.2020 18:38:17

                          PYTLAKS >> Jakou má barvu?" "No Maňas odpovězte" "Bílý" o))

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 29.11.2020 16:36:35

                            Darďas >> je bílo jebu na to

                              NDarďas - Profil | Ne 29.11.2020 16:32:21

                              PYTLAKS >> Též tam pozdravuj.A opatrně.Zítra na šichtu.😳

                                NPYTLAKS - Profil | Ne 29.11.2020 16:29:04

                                Darďas >> Milan tě zdraví

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 29.11.2020 16:24:19

                                  Kolis >> gril

                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 29.11.2020 16:23:39

                                    Darďas >> vůbec

                                      NKolis - Profil | Ne 29.11.2020 16:22:00

                                      PYTLAKS >> Blee.... , kdo Vám to nástřel na bílo.... 😋😄

                                        NDarďas - Profil | Ne 29.11.2020 16:21:55

                                        PYTLAKS >> A tak po suchu?

                                          NPYTLAKS - Profil | Ne 29.11.2020 16:20:05

                                          Darďas >> není čas grilink doma u Milana