Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 15:26:26

    Pepison >> tak jedem dole?

      NPepison - Profil | Ne 6.7.2014 15:25:59

      PYTLAKS >> na jihu by to slo .... vsichni candati mi prezili a vesele zerou v akvarku .. 4-5,5 cm 11 ks

        NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 15:23:14

        Pepison >> za mstu.-)))už jsem to tu psal a už se k tomu nebudu vracet:-)kde chceš jet?na jih na sumy?

          NPepison - Profil | Ne 6.7.2014 15:20:52

          PYTLAKS >> za copak si dostal karticku na vetrkach :-) :-) ??? kam zajedem ?????

            NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 15:16:05

            Pepison >> je.bem na to nebo jedem na ně?.-)

              NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 14:46:56

              venca1 >> nás tam poslal milan ať to vyzkůšáme,chytli jsme tam howno a akorát rvali:-((

                NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 14:46:18

                tuzemak >> jenže těch se úředníci bojí a chců mět klid,tož jim to přiklepnů

                  Nvenca1 - Profil | Ne 6.7.2014 12:56:07

                  PYTLAKS >> Tam je to samý pařez, chytat na voby je dost drahá záležitost:-) Tam jedině plechy nebo gumy.

                    Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 12:54:22

                    PYTLAKS >> houno,cigošům tam taky děcka řvůů,a jaký prachy dostávajíí.o)))

                      NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 12:52:02

                      venca1 >> já jsem tam ujebal voby:-((

                        NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 12:51:38

                        tuzemak >> ještě mě přimnknů za týrání.-)

                          Nvenca1 - Profil | Ne 6.7.2014 12:44:15

                          PYTLAKS >> Neměl bych to tady vykřikovat, ale candoši tam jsou pěkní. Akorát spotřeba gum je dost velká.:-))

                            Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 12:43:03

                            PYTLAKS >> musíš sa ověsit nějakým drátem,a vzít i susedovi děcka,nedat jim týden najest,pak tam budou řvát hladem.o)))

                              NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 12:39:12

                              tuzemak >> dajů mi howno.-)

                                NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 12:38:56

                                venca1 >> tam je prd,akorát se tam rve,pokud je to tam pod tů věžu:-)

                                  Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 12:38:39

                                  PYTLAKS >> to máš dobrýý,to můžeš chodit pro socku.o))))

                                    Nvenca1 - Profil | Ne 6.7.2014 12:36:41

                                    PYTLAKS >> Všechno už uschlo, večer jedeme na Staříč potrhat přebytečné gumy. :-))

                                      NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 12:36:13

                                      tuzemak >> už se tež zatahuje,vypadá to na ideální počas na fůsky:-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 12:35:51

                                        tuzemak >> po sezóně jsem celkem černý:-))

                                          Ntuzemak - Profil | Ne 6.7.2014 12:29:01

                                          venca1 >> rum valím do čaja nebo do kafe,ale jen v zimě,jináč koštuju domácí pálenou,po víně mě pálí žáha,a tak vtomto pařáku pivko,žádný alkehol.o))))