Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Nmondry - Profil | Ne 6.7.2014 20:49:21

    smike >> Jo.V Jistebníku 16 kapek.Sedím na Odře a jsem durch!!!:-)))

      Nsmike - Profil | Ne 6.7.2014 18:51:57

      Tak to počasí se teda moc nezměnilo...pršelo vůbec někde kromě ostravy?

        NMilan 66 - Profil | Ne 6.7.2014 18:24:48

        Diky za pozvanku. Hoj bando.

          NPolčis - Profil | Ne 6.7.2014 17:56:25

          PYTLAKS - >> Potřebuju tip na uzení špeku;-)Vím že tobě udírna pomalu nevyhasne a dnes sem jedl v Práglu kujva dobrý špek, dobře slaný, kurcicka paprikova, prostě super k pivu;-)
          Šup sem s tím.

            NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 17:32:15

            Pepison >> za chvílu vyrážam.-)

              NPepison - Profil | Ne 6.7.2014 17:31:03

              ok

                NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 17:28:06

                Pepison >> v kolik?v 17,45 tam?vem voba na ukázku.-)

                  NPepison - Profil | Ne 6.7.2014 17:26:15

                  PYTLAKS >> na dve bych skocil ...

                    NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 17:25:25

                    Pepison >> jdeš na pivo?.-))

                      NPepison - Profil | Ne 6.7.2014 17:22:11

                      PYTLAKS >> no dobra :-)

                        NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 17:08:14

                        Pepison >> ok,půjdu do hospy a svedu to na tebe a moja bude nas.ratá na oba:-))

                          NPepison - Profil | Ne 6.7.2014 17:06:57

                          PYTLAKS >> ted jsem se nazral a nechce se mi vubec nic :-)

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 16:58:32

                            Pepison >> zeptej se proč jsem dostal já redku,nikoho jsem neurážel.-)tak proč?schválně

                              NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 16:52:26

                              Pepison >> tož jak?jiank idu na čepa.-)

                                NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 15:45:39

                                Pepison >> však tam by jsme nejeli 2h,ale jak se ti nechce tak na to jebem,vymysli revír.-)

                                  NPepison - Profil | Ne 6.7.2014 15:43:55

                                  PYTLAKS >> jo to by slo .....ale fakt se mi nechce jezdit 2hodiny tam dve z5 ...

                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 15:35:03

                                    Pepison >> nemáš chlastat,a k večeru jen tak někde skočíme?

                                      NPepison - Profil | Ne 6.7.2014 15:33:53

                                      PYTLAKS >> me se nechce ridit ....,. jsem dojebany ...

                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 15:29:12

                                        Pepison >> ne v noci zpět,minule jsme vyjížďali později:-)

                                          NPepison - Profil | Ne 6.7.2014 15:28:27

                                          jako fakt ??? na noc ??