Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Nthundarr - Profil | Út 23.10.2007 9:54:08

Šamec : no ja si ji zatim jen koupil zkusenosti fajn , 250 za 5m ... myslim :)

    NPetrasek - Profil | Út 23.10.2007 9:48:20

    PVA je super vec ale nedohodis s tim prilis daleko... jinak super!

      NŠamec - Profil | Út 23.10.2007 9:31:28

      thundarr - áha, tak to jo. A jaký zkušenosti máš s PVA?........vím že bych to na Mrku našel někde v otázkách, ale když už jsme u toho:-)....

        Nthundarr - Profil | Út 23.10.2007 9:25:29

        Šamec : jo to mam ale chtel jsem rozkrmit jeste predem ... ale kamos co by to delal jezdi domu pozde vecer ...

          NŠamec - Profil | Út 23.10.2007 9:05:28

          thundarr - údržba zeleně a komunikací. A co punčocha ( PVA ), osobně s tím nemám zkušenosti, ale vypadá to jako dobrá věc.

            Nthundarr - Profil | Út 23.10.2007 8:46:56

            Šamec : co vubec delas ? .... no ja uvazuji cim budu na vikend krmit ... asi budu muset udelat nejake koule aby se to tam nahazelo kamos nechce ve tme jezdit na lodce :( ...

              NŠamec - Profil | Út 23.10.2007 8:42:57

              thundarr - taky dófám. Ale já bych potřeboval sucho a teplo už zétra :-) V tomhle marastu se venku blbě maká :-(

                Nthundarr - Profil | Út 23.10.2007 8:38:50

                Šamec: pekně chčije ... sakra doufam ze o vikendu bude pekne ...

                  NŠamec - Profil | Út 23.10.2007 8:31:07

                  Petrasek - vzhledem k dnešnímu dešti nemakám, takže to pak budu muset dohnat! Takže asi taky nebudu mít čas, NEVADÍ - vynahradím si to o weekendu :-)))

                    NPetrasek - Profil | Po 22.10.2007 22:11:39

                    Šamec: vlacak by byl ale s casem to zacina byt horsi... ve st mam brigadu tak jedine ve ct

                      NŠamec - Profil | Po 22.10.2007 20:06:02

                      Petrasek - zdarec, dovezl sis ten vláčák?

                        NŠamec - Profil | Po 22.10.2007 19:37:37

                        thundarr - jasan, někdy se dohókáme. Na večer s rybkou se dostanu snad ve středu ( doufám ).

                          Nthundarr - Profil | Po 22.10.2007 19:27:48

                          Šamec : nekdy se k tobe pridam ... taky bych sel vlacku a vecer na rybku :)

                            NŠamec - Profil | Po 22.10.2007 18:15:22

                            thundarr - tak tam dobře zachyté a pak dé echo. Já asi povalím zas na Dalas.

                              Nthundarr - Profil | Po 22.10.2007 18:03:14

                              Šamec : ted jedu vikend na mušov, tam bude primarne candat kapr ... tak uvidim ... doufam ze to tam letos zlomim :)

                                NŠamec - Profil | Po 22.10.2007 17:48:52

                                thundarr - sákra to jsem slyšet nechtěl :-( Tak budu muset zase někam dál .-)

                                  Nthundarr - Profil | Po 22.10.2007 17:46:49

                                  Šamec - jo a prd :)

                                    NŠamec - Profil | Po 22.10.2007 17:04:25

                                    Zdarec, zkoušel někdo z Vás candoše na přehradě? Nebo někde jinde poblíž Brna.

                                      Nthundarr - Profil | Po 22.10.2007 11:20:59

                                      Petrasek : jak to s tebou vypada o vikendu ? nebo razis nekam jinam ? ... jo a zapni si ICQ potrebuji s tebou mluvit ohledne jedne asi pro tebe dulezite veci :)

                                        Nthundarr - Profil | Ne 21.10.2007 20:41:00

                                        carpson : ani ne prave :)