Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Nthundarr - Profil | St 24.10.2007 11:31:23

Tom75 : na mušově ? nevim asi do vecera ... proc ?

    NTom75 - Profil | St 24.10.2007 10:59:35

    zdarvíčko:-)

    thundarr: do kdy tam plánuješ v neděli být?

      Nthundarr - Profil | St 24.10.2007 9:24:05

      carpson: jo je to zdene dokola ... nejaka ta vybavicka tam je ...uvidim ... snad neco prijde ... zamluvil jsem si ve specialce 10 rybek skusim candose , a jednim budu kaprarit ... tak sem zvedavej ... treba neco prijde ...

        Ncarpson - Profil | St 24.10.2007 9:22:44

        thunadr.jj,tak to by mohla...to mas dobre...a to jsou nejake chatky nebo jak to vypada?

          Nthundarr - Profil | St 24.10.2007 9:15:52

          budu tady, ma to kamos ...
          http://www.mapy.cz/#x=137996704@y=131760576@z=15@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=pasohlavky@sss=2@ssp=137961152_131725184_138043456_131799104


          presna lokalita je tady ... 48°54'2.047"N, 16°32'10.26"E ... kdyz budu potrebovat pujcim si lodku ..., je to kousek k vode to je super ... jeste aby ta voda spolupracovala :)

            Ncarpson - Profil | St 24.10.2007 9:10:45

            thunadr:a tam bydlis kde?tam je nejake bydleni primo u vody v te vesnici?

              Nthundarr - Profil | St 24.10.2007 9:08:59

              carpson : chci jet do pasohlavek .. a to ma dva duvody ... budu spat v klidu :) nemam bivak ... a vodu budu mit hned pod oknem, takze si udelam caj nebo co budu chtit kdy budu chtit :) ... coz je v tehle dobe vyhoda ...

                Ncarpson - Profil | St 24.10.2007 9:04:56

                Thunadar:kam presne jedes?kdyuzak muzem pokecat pres icq,pokud to tady nechces ventilovat...

                  Nthundarr - Profil | St 24.10.2007 8:57:44

                  Sam, od patku do nedele ... :) ... teda mozna s petraskem ... rekne mi zitra vecer , ale myslim ze nepojede, tak jej nepocitam :)

                    Ncarpson - Profil | St 24.10.2007 8:53:07

                    Thunadr:caus kym jedes na ten musov?a na jak dlouho?

                      NŠamec - Profil | St 24.10.2007 7:53:08

                      Chá karta se wobrátila, vypydá to, že odpoledne vyrazím prohnat rybušky :-)

                        NŠamec - Profil | Út 23.10.2007 12:57:22

                        Šmarjá to je počasí, to mě byl čert dlužné! A tak pěkně jsem ten tejden měl naplánované - něco práce, něco rodiny a něco rybušek :-) a teď je to v háji :-(((

                          Nthundarr - Profil | Út 23.10.2007 10:48:32

                          Šamec , Lord krtek : svratka 4 pod splave je celekem fajn ... ac tam clovek moc lidi nevidava je pravda ze jsem tam o dravce nezavadil uz hodne dlouho ... nutno podotknout ze prvni navsteva na tom reviru mi privedla dve štiky na rybku ... jednu jsem vzal a druha plave dal ... moc rad tam uz nechodim jelikoz se mi xx krat stal oze jsem se s rybou nepotkal :(

                            NLord krtek - Profil | Út 23.10.2007 10:38:59

                            Šamec: Rybky používám zatím jen pouze gumové.Takže nezkoušel.

                              NŠamec - Profil | Út 23.10.2007 10:35:53

                              Lord krtek - a co candoše na rybku? Zkoušel jsi někde?

                                NLord krtek - Profil | Út 23.10.2007 10:25:21

                                Šamec: Pod každým splavem okounů hodně. Štika se zatím nezdařila, ale kolegům už pár jo. Takže tam taky pár zubatek ještě bude. Ještě ale: Jsou to dost hodně prochytávané úseky- takže šance na chycení pěkného úlovku je dost mizivá. Ale třeba budeš mít štěstí, zatím jsem ho neměl.:-)

                                  NŠamec - Profil | Út 23.10.2007 10:15:23

                                  Lord krtek - tam jsem nikdy nebyl. Co zubatá, bo okouni, je tam něco?

                                    NLord krtek - Profil | Út 23.10.2007 10:10:44

                                    Šamec: Na candáty ještě snad na S3 pod splavama. Mně se podařil, ale zatím jen jeden malinkej. Ale jak píšeš, je to kolem Brna.:-)))

                                      NŠamec - Profil | Út 23.10.2007 9:55:08

                                      Hmm, taky to budu muset prubnout :-)

                                        Nthundarr - Profil | Út 23.10.2007 9:54:35

                                        Petrasek : jo ted mi nejede icq : ale nemas nahodou msn ? :)