Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Ncarpson - Profil | Ne 21.10.2007 20:29:01

thun:jo,tak vcera byla nejaka akce,jo?

    Nthundarr - Profil | Ne 21.10.2007 20:27:47

    carpson : ani ne ... ja prisel az v 11:0 nejak jsem mel bolehlav, to uz tam skoro nikdo nebyl .. :)

      Ncarpson - Profil | Ne 21.10.2007 19:04:14

      Samec:ok,pokud budu zdravej,tak urcite jedu :)

        Ncarpson - Profil | Ne 21.10.2007 19:03:53

        Thund:kolik lidi,zase plno?

          Nthundarr - Profil | Ne 21.10.2007 18:59:21

          carpson : tomas si nachytal nejake karasy a male kapriky ... ja par kapriku, a taky karasy , jednoho karaska asi 15-20cm jsem si vzal v kybliku sebou ... o vikendu prubnu sumika :)

            NŠamec - Profil | Ne 21.10.2007 18:58:43

            thundarr - šak se domluvíme né, žádné problém :-) valíš na ty mlýny?
            carpson - jen pojeď je to tam super, nejraděj bych se tam odstěhoval :-)))

              Ncarpson - Profil | Ne 21.10.2007 18:57:22

              Thund:jak jsi nebo jste dopadli dnes?

                Nthundarr - Profil | Ne 21.10.2007 18:55:44

                Šamec , carpson: taky bych se pridal, ale vined uz mam naplanovany, takze jedine nekdy priste :)

                  Ncarpson - Profil | Ne 21.10.2007 18:51:41

                  uz jdu na to:)

                    NŠamec - Profil | Ne 21.10.2007 18:47:16

                    carpson - jenom 50 - plave dál, jo kdybys chtěl kouknout tak v kartě mám pár fotek i z Dalešické.

                      Ncarpson - Profil | Ne 21.10.2007 18:24:54

                      pekne baculata....kolik mela?

                        NŠamec - Profil | Ne 21.10.2007 18:23:41

                        carpson - ano ano vláčka

                          Ncarpson - Profil | Ne 21.10.2007 18:15:46

                          pokud bude vse ok,tak bych urcite jel...nikdy jsem tam nebyl,tak proc to nezkusit....takze byls na vlacku?

                            NŠamec - Profil | Ne 21.10.2007 18:15:39

                            carpson - vláčku, ale večer bych zkusil rybku.

                              NŠamec - Profil | Ne 21.10.2007 18:14:32

                              carpson - dneska jsem byl od 6ti do 12ti a příští víkend bych to viděl taky tak. Dalešky jsou pokud vím spíš dravcová voda, ale kapříci jsou tam taky. Ale šlo by jet i na odpoledne - do večera.

                                Ncarpson - Profil | Ne 21.10.2007 18:09:47

                                na celej den nebo na jak dlouho?a chytas jen na vlacku,daji se tam i kapri?

                                  NŠamec - Profil | Ne 21.10.2007 18:07:14

                                  carpson - tak 50 km +/- 10, podle toho kam. Příští víkend chcu jet zas, tak tě můžu vzít.

                                    Ncarpson - Profil | Ne 21.10.2007 18:03:13

                                    peknej ostrov :)ja na tech Daleskach nikdy nebyl...musim se tam taky nekdy vypravit...kolik je to km od Brna?

                                      Ncarpson - Profil | Ne 21.10.2007 18:02:30

                                      tak ja se vratil ted a ani tuk :)))

                                        NŠamec - Profil | Ne 21.10.2007 14:55:07

                                        Znáte ten ostrov v zátoce pod Kozlanama? Tak teď se tam dá dojít suchou nohou :-)))