Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NŠamec - Profil | Ne 21.10.2007 13:02:22

Tak jsem si konečně užil. Dalas nezklamal! Pár okounů a na závěr štička. Až na to počasí moc fajnej vélet :-)

    Nthundarr - Profil | So 20.10.2007 23:35:56

    Šamec : ja s tomem asi rano ponětky ... aspon se pobavit a kapku protahnout naviaky :) uz je dost zima ... bohužel ...

      NŠamec - Profil | So 20.10.2007 22:37:11

      Petrasek - zaplavat!!!? Já zahučel v pátek do řeky a málem mě trefilo. Nevím kolik měla voda, ale venku mě pak auto hlásilo 4 stupně a dost foukalo. No fuj!!!

        NPetrasek - Profil | So 20.10.2007 22:33:30

        ja vam panove nevim... zima ze bych psa nevyhnal a ryby nesly... tak nevim jestli zitra nepodlehnu jine aktivite... rano si pujdu zaplavat a pak se rozhodnu

          Ncarpson - Profil | So 20.10.2007 22:28:20

          Samec:tak kolem obeda..zitra tu jeset budu,asi....tak kdyztak tu napis...jinak icq mam v karte:)

            NŠamec - Profil | So 20.10.2007 22:18:26

            Petrasek, thundarr - valite zítra někam?

              NŠamec - Profil | So 20.10.2007 22:17:40

              carpson - v kolik tam povalíš? Kdybych náhodou zaspal na ty Dalešky, tak bych se asi zastavil mrknout jak to jde :-)

                Ncarpson - Profil | So 20.10.2007 22:14:19

                Samec:asi zkusim vodu s salinama :)

                  NŠamec - Profil | So 20.10.2007 22:03:42

                  carpson - asi jó. Kam valíš ty?

                    Ncarpson - Profil | So 20.10.2007 21:34:35

                    tak zitra vyrazite kam?Samec:ty jedes ty Dalesky?

                      NŠamec - Profil | So 20.10.2007 21:08:07

                      thundarr - ne ne, házel jsem jenom z cesty druhýho rybníku. Na víc nebyl čas, vyrazil jsem pozdě.

                        Nthundarr - Profil | So 20.10.2007 20:59:03

                        Šamec: aaaha ... obešel jsi to cele ?

                          NŠamec - Profil | So 20.10.2007 20:15:12

                          thundarr - Líš. říčka.

                            Nthundarr - Profil | So 20.10.2007 20:07:43

                            Šamec: kde jsi byl ?

                              NŠamec - Profil | So 20.10.2007 19:30:05

                              Tak su příjemně překvapenej. Skoro nikdo tam nebyl, takže pohodička. Přemluvil jsem jen pár okounků, což by zas tak nevadilo. Ale nejhorší je, že jsem urval oblíbenýho woba s kterým jsem dost počítal na zítřek :-(((

                                NŠamec - Profil | So 20.10.2007 15:27:36

                                No nic valím do té Líšně. Pak se ozvu jak to tam šlo.

                                  NŠamec - Profil | So 20.10.2007 14:27:19

                                  carpson - jo ještě lepší, to na ten mumraj budu přímo čumět :-)))

                                    NŠamec - Profil | So 20.10.2007 14:26:27

                                    Petrasek - chcu zavláčet, ale jestli máš feeder tak klidně pojeď. Zavláčím a pak se k tobě asi přidám s kačou :-)

                                      Ncarpson - Profil | So 20.10.2007 14:26:18

                                      Samec:bo jo,ale muzes jit z druhe strany :)

                                        NŠamec - Profil | So 20.10.2007 14:24:49

                                        carpson - jo možná je, ale je celkem kosa a to ráno určitě dost lidí odradilo. Ale mě šlo hlavně o to nebejt v Brně - nevidět ho ani neslyšet :-) A na svratce máš silnic a šalinu hnedle vedle, bo ne?