Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Petrasek - Profil | So 20.10.2007 14:05:49

Šamec: tam bych jel rad!!! Budes vlacet nebo lapat kapry? bo nejakej dravec na rybku?

    carpson - Profil | So 20.10.2007 13:58:50

    Samec:tak tam tech lidi je jeste vic,ne?:)))

      Šamec - Profil | So 20.10.2007 13:57:37

      carpson - do Líšně.

        carpson - Profil | So 20.10.2007 13:51:21

        samec:tak dneska valis teda kam?

          Šamec - Profil | So 20.10.2007 13:45:26

          Jo zítra ráno jedu na ty Dalešky, tak kdyby chtěl jet někdo se mnou tak pisněte.

            Šamec - Profil | So 20.10.2007 13:44:29

            Petrasek - to je na mě moc blízko civilizace :-))) Zmiznu někam za Brno. Tak hodně štěstí.

              Petrasek - Profil | So 20.10.2007 13:38:22

              ja pujdu asi na svratku... nekam do okoli komina...

                Šamec - Profil | So 20.10.2007 13:37:16

                Petrasek, carpson - kam chcete jít?

                  Petrasek - Profil | So 20.10.2007 12:50:34

                  hele panacci tak s carpsonem chceme jit na ryby kdo pujde s nama??? sup nabalit a jdem!!!

                    carpson - Profil | So 20.10.2007 12:30:31

                    thunad:jak byla velka?zima byla asi dost,ze?

                      thundarr - Profil | So 20.10.2007 12:28:29

                      mel jsem hozeno na candata ... obcas jsem to prehazoval , pri stahovani jsem videl ze se na rybkou neco blesklo, tak jsem spomalil, a vsiml jsem si sticky ktera po rybce vyjela a zastavila se pred ni ... tak jsem rybku popotahl a ona opet cukla , to uz jsem ji mel tak metr od brehu :) ... cukl jsem jeste jednou a RAF ... mela ji napric tlamou, ale mel jsem ji chytlou za tlamku , tak jsem se na ni cucel jak ji drzi, a cekal asi 2 minuty, pak se rozjela stratila se z dohledu ... :) ... a zase stala ... tak jsem ji prisekl a vytahl, u brehu mi pletenku ukousla , tak jsem ji lapl do ruk :) .-... paradni šou :) skoda ze jsem nemel fotak to by byl super zaber :)

                        carpson - Profil | So 20.10.2007 12:25:34

                        Petrasek:kam bys sel?taky bych na odpoledne vyrazil...zkousku presovam o tyden dal...klasika :)

                          Petrasek - Profil | So 20.10.2007 12:21:14

                          jakym podvodem?:)) to me fakt zajima

                            thundarr - Profil | So 20.10.2007 12:14:34

                            Byl jsem tam kolem sesti, pipaky mlcely celou dobu ... par lidi tam kolem me i vlacelo a nic ... v 10:30 jsem jel domu ... , jednoduchy zaver pro zitrek :) radeji vyrazim na ponětky :) ... stičku jsem chytl kapku podvodem ... :)

                              thundarr - Profil | So 20.10.2007 12:12:05

                              A na zaver .... :)

                                thundarr - Profil | So 20.10.2007 12:11:31

                                baf :)

                                  thundarr - Profil | So 20.10.2007 12:11:06

                                  naviaček :)

                                    thundarr - Profil | So 20.10.2007 12:10:36

                                    a

                                      thundarr - Profil | So 20.10.2007 12:10:16

                                      jeste

                                        thundarr - Profil | So 20.10.2007 12:09:56

                                        Křetinka